Saturday , January 22 2022

Mustafa Denizli: "Kasımpaşa Turkey's Avrupa'da temsil etme görevini kafasına koydu" – Kasımpaşa Haberleri[ad_1]

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Kasımpaşa, sahasında karşılaştığı Evkur Yeni Malatyaspor'u 3-0'lık skorla mağlup etti. Mücadelenin ardından Kasımpaşa Technical Director Mustafa Denizli basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Haftanın en tempolu maçı olduğunu ifade eden Denizli, "Kasımpaşa olarak kendimize hedef koyduk Hedefi olan takımlar bazen riskli futbol tercih edebilir.çarıldı dışarıda değişmeyen oyun anlayışına sahibiz. This will help you to create a new account for the purpose of creating and editing your own web site.

"Sıralamada düşündüğümüz yerdeyiz"

Kadrolarının kısıtlı olduğunu aktaran deneyimli teknik adam, bu süreçte genç oyuncularına daha fazla süre alacağını belirterek, "Kadromuz bugün itibariyle kısıtlı. 4-5 arkadaşımız aramızda değildi. Bu çıçerler için önemli fırsat. Onlara daha fazla süre vereceğim. Sıralamada düşündüğümüz yerdeyiz diyebilirim. İlerleyen haftalarda bunu devam ettirmek mecburiyetindeyiz. Turkey's hangi stat olursa olsun her maçtan her sonuç çıkabilir. Hiçbiri sürpriz değildir. Daha az sınım taraftara sahibiz ama içtenlikle destekledikleri zaman farklı oluyor. This is the first time that the site was created by "diye konuştu.

"Kasımpaşa, Avrupa kupalarında Turkey'y temsil etme görevini kafasına koydu"

Mustafa Denizli, hedeflerinin Mac BASINA 2 puan olduğunu vurgulayarak, bu hedefi sezon sonunda gerçekleştirmek istediklerini anlatarak, "Hedeflediğimiz yer oar, bu haftalar için düşündüğümüz yer oar. Mücadelede Sonuç olarak Kasımpaşa bu ülkeyi Avrupa kupalarında temsil etmek görevini kafasın Koydu. Önümüzdeki haftalar bunu daha iyi yerlere taşıyabiliriz. Neticede futbolda her türlü Sonuç var. Düşündüğümüz yer bu Mac BASINA iki puan civarında. Türkiye'de sezonu böyle bitirdiğinizde Genis hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun biraz üzeri the üstünüzde Takım bulunmaması demektir. insallah önümüzdeki haftalarda bu ortalamayı tuttururuz "değerlendirmesini yaptı.

"We are looking forward to seeing you,

Başarılı teknik direktör, lacivert-beyazlı taraftarların şampiyonluk şarkıları tezahüratları yapmalarıyla ilgili yöneltilen soruya ise, "Telaffuz edilen şeyler düşünülen şeylerdir. Harika bir hedef. Allah bana inşallah değişik takımlarda onu yaşatır. Kasımpaşa bugün futbolla bu hedefin takımı olduğunu ortaya koyuyor. Bu bizim için artı puan. Heavily heavily daha iyisi vardır. They will be happy to announce that you will be able to get the latest version of the "Yanıtını verdi.

"5 hafta üst üste 13.30'da oynamak garip oluyor"

According to the Federation Football Federation, the Federation Football Federation has signed a new round of "Football Federation of Futbol Federation of the Year", Turkey Futebol, with its talent in its first year, 5th in the top of 13.30 since its launch. Söylerken de dışarıdaki maçlar sorun değil İstanbul'daki trafik bizi diğer takımlardan farklı konuma koyuyor. "Ama 5 hafta üst üste ötun olunca gariplik oluyor." Müsabaka saatini değiştirdi bu taleebimizi yerinde buldu "dedi.

[ad_2]
Source link