Saturday , May 28 2022

Mehmet Ali Erbil'den new homes![ad_1]

Mehmet Ali Erbil'in 40 kilo verdiği ve gırtlağının delindiği iddia edilmişti. Şovmenin doktor kardeşi Yeşim Erbil, söz konusu iddialarla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı

Magazine – 27.11.2018 20:25

Mehmet Ali Erbil 19 Ekim'de evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontrollerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti. Acil ameliyat olan Erbil toğun bakımda tedaviye alınmıştı. Erbil, 16 years old, was born in the late 19th and early 20th centuries.

38 years ago, Mehmet Ali Erbil'in announced the release of the United States of America, which had a 40-year-long defeat in the Soviet Union.

Bu iddiaların ardından şovmenin doktor kardeşi Yeşim Erbil Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

'' BU PAYLAŞIMLARI ABİMİN DURUMUNU MERAK EDENLER İÇİN YAPIYORUZ ''

'' Bu paylaşımları abimin durumunu merak eden ve har gün soranlar için yapıyoruz. Ben bu hastalık sürecine kadar ortada olmayan bir kardeştim. Mali'nin kardeşi olduğumu bile bazılarınız yeni öğrendi. Şimdi bana ihtiyaç var ve ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hatalı bilgiler olmaması için buradan açıklamalar yapıyorum. Dunes beri çeşitli açıklamalar yapılıyor. 'Gırtlağı delindi', '40 kilo verdi ',' Organları çöktü 'gibi … "

'' HİÇ DOĞRU DEĞİL ''

Hastanede hastamızı clarifies the size of the gates in the base of the rigid, bunlar bases as details of the bill. Bu bilgilerin başkaları ile paylaşılması bana göre hiç doğru değil.

'Gırtlağı delindi' olarak iletilen şey Trakeostomi'dir. Uzun süre yoğun bakımda kalan hastalara daha iyi solunum desteği yapılması için uygulanır. Belli bir süre sonra normal hale thunder.

Ben bile bu işlemin yapılacağını bildiğim halde abime uygulanacak olması ile etkilendim. Çünkü abim bir 'sanatçı', çok özel bir ses ve yeteneğe sahip.

'' ABİM DE ÇOK ÜZÜLECEK ''

Tracheastomi işleminden psikologik olarak rahatsız oldum. Abim farkına vardığında mutlaka o da çok üzülecek. Belki bu durum hemen ortadan kalkabilir diye de sizlerle paylaşmadık. Ayrıca bu işlem tedavinin bir parçası. Kaç damarına kaç kez kateter takıldı, çıkarıldı gibi ayrıntıları yazmadığımız gibi bunu da paylaşmadık. Çünkü gerekli bir bilgilendirme değildi.

Sezin'in dostça anlattığı detaylar çığ gibi hun oldu. Kim tartmış da 40 kilo kayıp olduğunu söylüyor. Zayıfladı bu çok doğal. Organ nakli gibi bir durumda bu hastalıkta söz konusu değil. Beklemek zor ve yorucu en büyük zorluk da abime tabii.

Özetle: Solunum cihazından henüz ayrılamadı, infektiyon kontrol altında, böbrek fonksiyonları kontrol altında. Solunum cihazından ne zaman ayrılabileceği tamamen vücudunun direncine bağlı. Tüm tedaviler milimetrik ayarlarla yapılıyor, tüm doktorlarına teşekkür ederiz. ''

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com'a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bağlantılar:
Mehmet Ali Erbil

[ad_2]
Source link