Tuesday , October 26 2021

MasterChef kim elendi? 27 Kasım MasterChef Türkiye'de elenen isim kim oldu? Eslem mi, Mehmet mi?[ad_1]

MasterChef Turkey's veda eden isim belli oldu! MasterChef is a member of the MasterChef Administration, which has been named after MasterChef.

MasterChef Turkey 26. bölümüyle ekrana geldi. Check the box below and select the desired item. İşte nefesleri kesen 27 Kasım MasterChef 26. son bölümünde yaşananlar …

MASTERCHEF TAKIMLAR YARIŞINI KİM KAZANDI?

Mastechef takımlar yarışında kıyasıya mücadele yaşandı. The İstanbul is a buggy hotel that offers 45 bottles of yemekler yapıldı. Kırmızı takımda Kerem yemekleri yaparken fenalaştı. Mehmet'de ceza alınca bir süre Meltem yalnız kaldı ve iş Hakan'ın desteğiyle yürüdü. Bu sırada Meltem'in başına talihsiz bir olay geldi. Meltem yemeğin içinde streç film unuttu. Ancak streç filmli yemeği neyse ki konuklar yemedi. Stüdyoda oylar açıklandı ve dokunulmazlığı 27 – 18 kırmızı takım kazandı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takımlar yarışını kaybeden mavi takım dokunulmazlık oyununa çıktı. Uğur, Eslem, Burcu ve Hakan dokunulmazlık oyununa çıktı. Hakan yine dokunulmazlığı kazanırsa diğer yarışmacılardan biriyle bu hakkı paylaşacak. Yemekler yapılmadan önce ilginç bir oyun daha oynandı. Kırmızı takım yarışmacıları hayallerindeki tabakları çizdiler. Sonrasında yapılan kurayla mavi takım kırmızı takımın çizdiği tabakları hazırladı. Burcu ve Uğur'un tabakları and çok beğenilen 2 tabak oldu. Böylece ESLEM, Mehmet'le eleme potasına giren ikinci yarışmacı oldu. Dokunulmazlığı ise Uğur kazandı. Böylece BURCU, Eslem and Mehmet ile birlikte eleme potasına girdi.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef Mehmet, Eslam and Burcu eleme oyununa çıktı. Mürdüm eriği soslu kuzu sırt ile buğday rizotto eleme yemeği olarak yapıldı. Yapılan yemeklerin ardından tadımlar yapıldı ve eleme potasından ilk çıkan isim Burcu oldu. Mastechef Türkiye'den elenip MasterChef hayallerine veda eden isim MEHMET oldu. Eslem yarışmaya devam etme hakkı kazandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

[ad_2]
Source link