Thursday , January 20 2022

Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan soru Arkeologları sinirlendirdi[ad_1]

26.11.2018'de eklendi26.11.2018-11: 08 'de güncellendi

Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan soru, social medyada bir kez daha tartışmalara in oldu. Büyük tepki çeken o soru için Arkeologlar Derneği açıklama yaptı.

Kim Milyoner Olmak İster, named ilk sorularda elenen yarışmacılar ve medyaya malzeme olan interessesanlıklarla haber oluyor. Ancak bu kez yarışmada yanlış cevaplanan bir soru değil, arkeologlarla ilgili bir sorunun şıkları olay oldu.

Murat Yıldırım'ın sorduğu, "Hangisi arkeologların buldukları şeyin fosil mi yoksa sıradan bir taş mı olduğunu anlamak için kullandıkları yöntemlerden biridir?" sorusunun üç yanlış şıkkı arkeologları sinirlendirdi. Do you want to know more about "Yalamak", "cookies" and "Üstüne idrar yapmak" sezeneeklerinin bulunması sonrasında Arkeologlar Derneği'nden bir açıklama geldi.

Arkeologlar, "Dün gece ATV'nin 'Kim Milyoner Olmak İster' isimli bilgi yarışmasında 30,000 TL değerindeki hiçbir bilimsel değeri olmayan ve Arkeoloji bilim dalını aşağılayan bu soruyu hazırlayanları ve ATV'yi kınıyoruz. Archeology, bugün dünya ile boy There are archaeological sites and archaeological sites for the media in the world. "

Soru ve şıkları social medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi.

[ad_2]
Source link