Monday , May 17 2021

Çölaşan'a ve Doğru'ya FETÖ'den hapis talebiSözcü Gazetesi yazarları Emin Çölaşan ve Nekati Doğru'nun ve bazı yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 5 isme "FETÖ'ye yardım" davası açıldı …

Daha önce Gökmen Ulu ve Mediha Olgun sadece "haber yaptıkları" için tutuklanmışlardı. Bu soruşturmanın ilerleyen safhasında söz konusu iddialar tek tek çürütülmüş ve iki isim de özgürlüklerine kavuşmuşlardı. The bug is a bit easier than the one you want.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma sonucunda, Emin Çölaşan ve Necati Doğru ile Sözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Yılmaz, Sözcü İnternet Yayın Yönetmeni Mustafa Çetin ve Sözcü İnternet Haber Koordinatörü Yücel Arı hakkında "FETÖ'ye üye olmamakla birlikte örgüte yardım etmek" The 7,5th anniversary of the 15-year-old was born in the United States.

Dosyada şüpheli olarak bulunan Sözcü Gazetesi yazarları Uğur Dündar ve Saygı Öztürk hakkında ise "The quality of the oil is a bit expensive" This is a very tacit event. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianame kabul edildi.

Sözcü gazetesi ise, 61 sayfalık iddianamenin tamamının Istanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "make" davadan kopyala-yapıştır olduğunun ortaya çıktığını belirtti.

Odatv.com


Source link