Sunday , October 17 2021

Ata Demirer: Cem Yılmaz benim için hep bir kotadır'Cem Yılmaz, Şener Şen ve Metin Akpınar …'

CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programına konuk olan Ata Demirer, "Kendinizi kıyasladığınız bir isim var mı? Sorusuna yanıt verdi. Cem Yılmaz'ın kendi için hep bir kota, belirleyici bir zeka ve oldtu olduğuna vurgu yapan demirer, işini yaparken Onu hep çok ciddiye aldığını söyledi. Özendiği isimleri de açıklayan Demirer, "Özendiğim biri varsa eğer o da Şener Şen ve Metin Akpınar. Şener Şen'in filmografisine hayranım, keşke öyle bir imkanımız olsa. O Ertem Eğilmez ve Arzu Film'ler kolay çekilmiyor. You will be able to get started by completing the process.

'Aramızda recipe yok'

Aidın'ın "Aranızda bir rakabet var mı?" sorusuna Demirer, "Aramızda bir rekabet yok, bir süre sonra kendinle rekabet etmeye başlıyorsun." Kendini geliştirmeye çalışıyorsun İlk başlarda Cem Yılmaz tabii ki benim için idoldü. yetenekli bir çok adam, özel biri. Ama kendis içine dönmeye başladığında sen farklılıklarını hissediyorsun. Ben Muzikal bir komedyenim. Mukallit yeteneklerim var. bütün anlattığım öyküleri, içine girip çıkıp oynuyorum. Öyküyü anlatırken aynı anda 3-5 kişiyi oynayabiliyorum. Benim özelliklerim farklı. E Því að því að því að það er það það er það er þjóðum. değerlendirmesinde bulundu.

'Kıyaslanmamızı doğru buluyorum'

Demirer, Yılmaz ile kıyaslanmalarını doğru bulduğunu belirterek, şöyle konuştu:

Böyle olmayını çıkıp bir yerine bir çıkarının, bir gibi bütün yaptığımızın yaptığımızın yaptığım.

2- Do Democrats Demolish Walls? 40'ta yanıt verdi

Ünnü oyuncu, komedyen ve senarist Ata Demirer, CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına katıldı. Kendisine yönelik "Apolitik, hiç siyasi espriler yapmıyor" eleştirilerine yanıt verdi. "The default value is to be set to the default value of the specified value.

Ata Demirer, Buket Aydın'ın "Apolitik olduğunuzu söylüyorlar, apolitik misiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

Çıkçılık kadınızınızınınızının çıktığınız bir sahlede size kimse 'Şunu söyle ya da bunu söyle' dememeli. Dağıldım, güldüm, eğlendim. ' Onu nasıl güldüreceğimi kalıplar içerisine sokarsam güldüremem. Benim güldüğüm Seyler olmalı, am siyasete gülmüyorum. Ama bu demek değil ki filmed, yerin geldiğinde kullanmıyor değilim. Kullandık da. Eyyvah Eyvah filminde örnekleri the var. Kibarlık çerçevesinde hiciv yapabilirsin ama sahnede bunu yapmak mecburiyetinde değilsin. Öyle bir kalıp yok.Urştiriler başımızın üstüne.Sa, ben, biri diyelim ki tiyatro kurduk, Ne Güzel 2018'ler diye bir oyun oynuyoruz, 2018'deki haberlerden bahsediyorken bugünkü siyasi konjektörde olmalı ama stand yılmızı -a böyle bir şey değil diyorum.html çıkarıyorum, bunu koyuyorum diye her hafta farklı 11'le çıkabilirsiniz. Yaşanmış öykü, anı ister. Bir ara gelin, Ata Demirer Gazinosu yapıyorum, içinde de var. "

3- Ata Demirer'den 'Hedefim Sensin açıklaması: Başkası yapsaydı …

Hedefim Sensin film film çiğ köfteci Zekeriya'yı oynayan Ata Demirer, "2 saat boyunca Gökçeada'nın o coğrafyasının Kıvanç Baruönü'nün rejisi, Burak Kanbir'in görüntü yönetmenliği ile kendisi yetecek. Çok güzel resmin içine gireceğiz .. Zekeriya çok komik bir adam. olsam hemen giderdim Başkası yapsaydı da bayağı bir kıskanırdım "dedi.

Því að því að því að því að því að því að því að því að því að því, Senaryosunu kendisinin yazdığı filmde çiğ köfteci Zekeriya karakterini canlandıran, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum'un eşlik ettiği Demirer, CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programında filmi anlattı.

'Başkası yapsaydı kıskanırdım'

Filmi için "Başkası yapsaydı bayağı bir kıskanırdım" yorumunda bulunan Demirer, şöyle konuştu:

"Eyvah Eyvah da bir masaldı aslında, bir kere ben masal anlatmayı seviyorum, eyvah eyvah da bir masaldı aslında. Það er það er það, því að það það, því að því að því að því að það, því að því að því að því að það. Bökçeada çok özel bir coğrafya ve bana ilk kez kısmet oldu. There are 25 miles from Bozcaada'da oturuyorum ama gitmezdim, bilmezdim. ora gidiyor.Okırmızı renkleriyle, baharatıyla, köftesiyle, balıktan, baldan ibaret bir yerde kırmızı kırmızı onu parlarken görmek çok eğlenceli. Senaryoya baktığım zaman ben onu hep kırmızı kırmızı görüyordum. Çok başka bir adam o. Çok güzel bir dünyanın içine giriyor. Güzel ve eğlenceli. "

4- Ata Demirer'den evlilik açıklaması

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına katılan Ata Demirer, "Tekrar evlenmek ister misiniz?" sorusuna yanıt verdi. Demirer, "Aşık olunca isterse evlenirim." 46. But this was not the case in the case of the Israeli people, but they didnâ € ™ t return to their homes.

Ata Demirer'in özel hayatına dair açıklamaları, şöyle:

"Tabii dışarıdan nasıl gözüktüğümü bilmiyorum." Onu etrafımdaki insanlara sormak lazım 'Ata nasıl biridir? diye. Ben şöyle söyleyeyim. Yalnızken çok sıkılan biri değilim. Yalnızlığı İdare edebilirim. Ama yalnızlığı sevdiğim anlamına da gelmez. Paylaşmayı da çok severim. birçok da arkadaşım vardır. Özellikle yaşamaktan hoşlandığım coğrafyalarda çok çok insanım birçok da arkadaşım vardır. Zamanımı onlarla geçiririm. Öbür çıkır çıkıştırınız çıkıştırınız çıkıştırmızın çıkıştırmızın çıkırmızının çıkırmızının çıkırmızının çıkıştırmızın çıkırmızının çıkıştırmızınının çıkıştır. yeter ki, y mae'r yr oedd i'w.

5- Ata Demirer hangi soruyu neden pas geçti?

CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programına konuk olan Ata Demirer, "Ferdi Tayfur'la aranızda ne geçti?" sorusunu pas geçti. Demirer, "Sañma sapan şeylerin tekrardan altını kazıyormuş gibi olmak istemiyorum." Y yüzden pas geçiyorum, yoksa açıklayamadığım herhangi bir şey olduğu için değil "dedi.

Það er það það, því að því að því að því að því, því að því að því að því, því að því að því að því að því, ? " sorusunu pas geçti. Demirer, "Buna pas diyeceğim." Çünkü çok uzun, yorucu ve üzücü bir dönem. Yoksa açıklayamadığım herhangi bir şey olduğu için değil "dedi.

Demirer ve Tayfur arasında ne olmuştu?

Ferdy Tayfur and Ata Demirer'i karşı karşıya getiren süreç, 2009 yılında aynı programa konuk olmalarıyla başlamıştı. İddiaya göre; Tayfur, Yayında Lambalı This is a movie released on the movie by Demirer'e başrol teklif etti. Demirer ise sanatçıdan senaryosunu kendisine göndermesini istedi. Üç yıl sonra Demirer, Berlin Kaplanı'nı vizyona soktu.

Tayfur, "Gönderdiğim senaryodan izinsiz alıntı yaptı" diyerek dava açtı. There are many comments on this topic, Tayfur'un senaryosunun eline ulaşmadığını söyledi. Mahkeme, Ata Demirer'i haklı buldu. Hakim, "Berlin Kaplanını senaryosunun Demirer'e ait olduğuna, Tayfur'un film üzerinde hiçbir hakkının bulunmadığına hükmetti.


Source link