Thursday , January 20 2022

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı! Acun'dan ilk açıklama …[ad_1]

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa'nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, anlaşmalı olarak boşandı.

ACUN ILICALI'DAN İLK AÇIKLAMA: İDDİALAR ÇİRKİN

Silivri Adliyesi'ne aynı araçla gelen ikili, gülerek gazetecileri selamladı. Çıkırısı çıkışında basın mensuplarına konuşan Acun Ilıcalı, "İkimiz de üzgünüz, yürümedi. Hayırlısı olsun. Hayatta bir tek ölüme çare yarını İkimiz için de iyi günler olacak İddiyar olabilir, hepsi çirkin, Severek evlendik, yürütemedik, saygıyla da ayrılıyoruz" dedi.

ŞEYMA NE KADAR NAFAKA ALACAK?

Anlaşmalı olarak görülen boşanma davasındaki protocol göre; Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ya aylık 125 bin lira has released verecek.

CANLI YAYINDA FLAŞ MESAJ

Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa 'programının haberine göre, boşanma kararını Acun Ilıcalı'nın aldığı, ağustos ayından beri çiftin gündeminde boşanma konusunun olduğu ortaya çıktı. Ilıcalı'nın, evliliğini kurtarabilmek için 4 aydır direndiği belirtildi.

Programs are broadcast messages on the TV8 channel, "Boşanıyoruz, haberler doğru .herkes için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

ŞEYMA SUBAŞI'DAN İLK PAYLAŞIM

Şeyma Subaşı, boşanma haberlerinin ardından social medya hesabından paylaşım yaptı. Subaşı, instagram'da yayınladığı kareye, "Günaydın" notunu düştü.

Acun IlÄ ± calÄ ± ile Åžeyma SubaÅ? Ä ± tek celsede boÅ? AndÄ ±

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN BOŞANMA SONRASI PAYLAŞIM

Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz Bebek'te açtığı restoran gitti. Subaşı, bu anları instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

[ad_2]
Source link