Thursday , January 27 2022

Zomrel herec, like this predstavil in movies James Bond[ad_1]

Here's your home in Los Angeles just in the United States here and in Ricky Jay.

Jeho úmrtie oznámil jeho manažér bez bližších podrobností. The New Yorker's blog is one of the world's leading cultural heritage sites, and has a wealth of privacy and privacy policy for its collegues. Here's a movie that you have in the movie James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera (1997), who is a zarya teroristu Henryho Guptu, in the movie Hriešne noci z toho istého roku, and the second film of Magnolia from 1999.

Ricky Jay, vice-president Richard Jay Potash, has recently become a newcomer to Brooklyn, a prime record and a record of anonymous rituals never seen. Jay po celý život odmietal hovoriť o svojom detstve a vie sa iba toľko, že sa narodil medzi rokmi 1946 a 1948. Prvé kúzelnícke vystúpenie mal ako štvorročný, neskôr začal pravidelne vystupovať komediálnych a nekných kluboch.

Jay zvlášť vynikal v hádzaní kariet, podľa Guinessových svetových rekordov (do roku 2000 známych ako Guinessova kniha rekordov) drží svetový rekord v hode hracou kartou, ktorú sa mu podarilo "vyšmariť" do vzdialenosti 58 metrov rýchlosťou 145 kilometrov za hodinu.

[ad_2]
Source link