Wednesday , October 27 2021

PC Revue | 365.fintech uzatvára ďalšie partnerstvo. There is no venture capital Finch Capital[ad_1]

Investičná platforma 365.fintech, ktorá vznikla okolo 365.bank aco every pilierov ekosystému, uzatvára strategickú spoluprácu so spoločnosťou Finch Capital. Upevňuje tak svoju pozíciu a mape stredoeurópskych investorov z oblasti financií a bankovníctva. Cieľom spolupráce je participowať na projekttoch zameraných na umelú inteligenciu, fintech a insurtech inovácie, ale aj na dátovú analýzu, či blockchain.

Zámerom aktivít 365.fintech je podieľať sa an investíciách do rýchlo rastúcich technologických spoločností snažiacich sa transformaču sektora financií a bankovníctva. The investment venture capital, mentoring or financing in the economy is to reduce the cost of construction and investment in the bank account of 365 banks. Investing in Finch Capital is a prerequisite for developing a wealth of knowledge and experience in the field of financial investment in the financial sector.

"The investment funds invested in Finch Capital, have been added to the portfolio of portfolios, as well as a great deal of service to our customers. Spoluprácu vnímame ako ďalší dôležitý krok v rozvoji 365 ekosystému, pričom už čoskoro oznámime ďalšie zaujímavé investičné zámery, "Uvádza Rudolf Vrabel, výkonný riaditeľ 365.fintech.

Finch Capital is the first capital venture capital located on the Amsterdame, located on the r. 2013 zameriava in investment in spoločností prinášajúcich inovácie v oblasti finančných služieb. Take advantage of these activities as well as through the sights of London, Singapore, Varšave, Jakarta and Dubline. Jeho portfólio tvorí napríklad spoločnosť Zopa, ktorá je vedúcim poskytovateľom peer to peer pôžičiek vo Veľkej Británii s nedávnou valuáciou 400 mil. GBP.

"Veľmi sa tešíme zo spolupráce so spoločnosťou 365.fintech. Vnímame ju aco zástupcu silného a inovatívneho ekosystému bankových a finančných služieb v strednej a východnej európe, " dopĺňa na margo spolupráce Radboud Vlaar, partner Finch Capital.

[ad_2]
Source link