Tuesday , October 26 2021

On the Internet the smartphone Sony Xperia XZ4 smartphone. Páči sa vám? (VIDEO)[ad_1]

Spoločnosť Sony pred pár mesiacmi predstavila svoju Xperiu XZ3 na veľtrhu IFA 2018 v Berlíne. Because of Japan's rhetoric, you will be able to choose a variety of poles, such as Xperia XZ4. You can download the internet.

Spoločnosť sony mala kedysi oveľa väčšie zastúpenie na našom (a tiež svetovom) trhu. No postupne ju začal vytláčať Samsung, Apple and Huawei. Ide o prirodzenú zmenu rozloženia síl, ktorá sa na mobilnom trhu odohráva už od samotného počiatku. Aj jako je japonská spoločnosť byu konzervatívna a nové mody aplikuje do svojich zariadení len relatívne pomaly, so smartfónom Xperia XZ3 na jeseň tohto roka sa ľady pohli. The smartphones are all set to work in the first place.

OnLeaks / MySmartPrice

Sony Xperia XZ4 by mala mať (podobne ako model XZ3) OLED displej. Jeho went out of the way in the morning at 21: 9 and said, "This is what the LORD Almighty says:. Test your tom Samsung Galaxy Note9 or iPhone XS Max. Novinka offers unparalleled neophyte cad visualizations and other privileges. Máísí o prvý smartfón s trobi objektívmi hlavného fotoaparátu. Rozmery 166.9 mm x 72.4 mm x 8.2 mm naznačujú, nepôjde o žiadneho drobca.

Sony Xperia XZ4 Sony Xperia XT4 is the perfect solution for you

zdroj: MySmartPrice / YouTube

When you buy videos, you will not miss out on this, but you will be able to get the latest version of the Sony Ericsson Sony Ericsson Camera from one of the world's best-selling models. Zmenou by mal prejsť aj dizajn zariadenia. Zaoblený vzhľad by sa mal stať minulosťou A zariadenie by malo dostať rovné línie, čo subjektívne vítame. Zariadenie totiž pôsobí veľmi elegantne. Z vizualizácií sa toho viac veľmi vyčítať nedá. Vidíme akurát, has a 3.5 mm jack audio connector on a TV set and a list of printers that you can use to display the tile.

OnLeaks / MySmartPrice
OnLeaks / MySmartPrice

Ani presný dátum predstavenia zatiaľ nie je oficiálne ohlásený. Ale vzhľadom na to, že sa neoficiálne vizualizácie objavili už v tomto období, MWC 2019 is in Barcelona in the near future, as Sony Xperia XZ4 looks at the paradigm. Visibility server MySmartPrice in spolupráci s leakerom @OnLeaks.

[ad_2]
Source link