Thursday , January 27 2022

Bartošovej mama konečne prehovorila: Iveta sa chcela rozviesť … Toto sú jej posledné slová![ad_1]

Svetlo sveta totiž uzrela kniha Má dcera Iveta, ktorej spoluautorkou je speváčkina mama Svatava Bartošová. Okrem krásnych spomienok sa na stránkach svojej publikácie podelila aj o svoje vnímanie temnej strany speváčkinho života a jej problémy s alkoholom.

"Kvôli svojmu otcovi dobre vedela, čo s človekom dokáže urobiť alcohol and ash je potom hnusný. Nikdy si však nepriznala, že je alkoholička a pomaly pila viac a viac a rovnako tak brala aj lieky, " Vyjadrila sa pani Svatava, ktorá tvrdí, že po rokoch problémov dokázala dobre rozoznať, kedy je Iveta pod vplyvom alkoholu a rovnako aj to, že v triezvom stave by speváčka nikdy nedokázala vysloviť slová o tom, že si s vlastnou mamou nikdy nerozumela.

Svatava Bartošová, which rozhodla prehovoriť o ťažkých chvíľach v živote dcéry Ivety.

Bartošovej mama konečne prehovorila:

S Josefom Rychtářom sa Iveta údajne chcela rozviesť.

Bartošovej mama konečne prehovorila:

Ťažké srdce má najmá na dcérinho pozostalého manžela. "In vánož si vzale a v rozvídá pod vlak, keď už mala dohodnuté, že v máji podá žiadosť o rozvod? Je to normálne? " pýta sa Svatava Bartošová v knihe. Zároveň dodala, že už roky mala pocit, že Iveta or a niečo podobné pokúsi.

Správu o samovražde milovanej dcéry jej iznámil práve Rychtář. Bartošovej mama napokon zverejnila aj posledné slová, ktoré od dcéry počula. "Maminka, mám ťa rada, maj sa tu pekne a dávaj na seba pozor," Prezradila Svatava, ktorá sa po rokoch rozhodla týmto spôsobom o Ivete prehovoriť.

[ad_2]
Source link