Monday , November 29 2021

Ronaldinho znowu ma kłopoty. Policja zajê³a czê¶æ jego maj ± tku Pi³ka nożna[ad_1]

Milionowy dąug Ronaldinho to effect wyroku brazylijskiego s ± du, który skazał byłego gwiazdora i jego brata za nielegalną budowę platformy rybackiej w strefie ochronnej nad brzegiem rzeki Guaiba. Władze Brazylii nie były jednak w stanie ¶ci ± gn ± æ takiej kwoty, bo na zajętym koncie znalaz³o się raptem sze¶æ euro. Z tego powodu paszporty obu mężczyzn zostały zatrzymane.

Funkcionariusze policji w Porto Alegre pojawili się w posiad³o¶ci Ronaldinho i zajęli m.in. Trzy samochody (Mercedes Benz i right BMW) oraz dzie³a sztuki malarza Andre Berardo. Wci ± ¿nie wiadomo jaki bêdzie fina³ tej historii, ale prawnicy Ronaldinho zapowiedzieli, że z³oż ± odwo³anie od tej decyzji.

Czy Ronaldinho rzeczywi¶cie jest bankrutem?

Wszystko wskazuje na to, że nie. Po prostu nie chcia³ zap³aciæ należytej kary. W ostatnich tygodniach Ronaldinho czesto podróżowa³ po Chinach i Japonii w celach marketingowych. Zagl ± da³ też do Europy, gdzie promowa³ now ± linię butów R10.

38-latek zakoñczy³ kariera na pocz ± tku tego roku, choæ ostatni mecz rozegra³ trzy lata temu w brazylijskim Fluminense. Wcze¶niej Ronaldinho gra³ m.in. w PSG, Barcelonie and Milanie. W 2005 roku otrzyma³ Z³ot ± Pi³kê dla najlepszego pi³karza roku. Przez wielu kibiców był żnawany za jednego z największych artystów futbolu.

[ad_2]
Source link