Thursday , March 30 2023

Małgorzata Socha na uroczym zdjęciu z mężem: "Moja Duma"! :: Magazyn :: RMF FM[ad_1]

8 listopada 2018, 16:08

Małgorzata Socha to aktorka, która cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów. Telewidzowie z pewnością pamiętają jej role w serialach "Przyjaciółki", "Na Wspólnej", "Brzydyla" i dziesiątkach filmów, czy spectacular teatralnych. Aktorka dba o swoich wielbicieli i regularnie publikuje zdjęcia z planu filmowego czy dzieli się codziennością. Ostatnio nawet pokazała urocze zdjęcie z mężem – czego nie robi zbyt często. Jaki był powód?

Szczęście, miłość i wzajemne wsparcie

"Moja Duma! Kolejny marathon za nami!" – team opisem aktorka opatrzyła zdjęcia z Nowego Jorku. Właśnie full, jej mąż przebiegł cały marathon. Gratulujemy – to ogromne osiągnięcie i powód do satysfakcji. Na fotografiach widać, że para emanuje szczęściem i wzajemną miłością. Wierni fani również gratulowali sukcesu ciesząc się, że Socha zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie z partnerem, czego nie robi zbyt często.

Mężem Małgorzaty Sochy gesture Krzysztof Wiśniewski. Para pobrała się dziesięć lat temu. Pięć lat po ceremonii ślubnej para przywitała na świecie pierwsze dziecko – Zosię. W 2017 roku Małgorzata Socha urodziła drugą córeczkę – Basię. Ostatnio dziewczynki przywitały w domu braciszka – Stasia.

[ad_2]
Source link