Tuesday , November 30 2021

Celine Dion ucieka przed ANTYGENDEROW POLICIA w reklamie ubranek dla dzieci[ad_1]

Celine Dion ucieka przed ANTYGENDEROW POLICIA w reklamie ubranek dla dzieci

Mało które słowo w ciągu ostatnich kilku lat było podobnie maltretowane i przeinaczane w języku polskim jak "gender". Z założenia prosta myśl sugerująca, że ​​kulturowa płeć człowieka jest przyswajana w procesie socjalizacji i nie jest faktycznie naturalna, a skrajnie arbitralna, okazała się być perfekcyjnym nośnikiem i hasłem-kluczem do wszystkiego, czego boi się prawa strona sceny politycznej.

Zobacz: Minister Szyszko o Rydzyku: "Jest DUCHOWYM PRZYWÓDCĄ POLSKI"

Nawet najbardziej odporni na naukowe fakty konserwatyści nie są w stanie powstrzymać siły reklamy, jaką bez wątpienia jest Celine Dion. Kanadyjka o niezwykłym głosie, znana przede wszystkim z oscarowego wykonania piosenki do filmowego Titanica, or a feature that works on a public domain like a home icon. W trakcie swojego zeszłorocznego pobytu w Paryżu, Celine dzień w dzień występowała przed hotelem w awangardowych kreacjach topowych projektantów, regularnie zasilając przy tym agencje prasowe na całym świecie. Zbliżenie ze światem wielkiej mody najwyraźniej zainspirowało wokalistkę do spróbowania swoich sił w poprowadzeniu własnej linii ubrań, co zaowocowało nietypową kolaboracją artystki z marką dziecięcą Nununu. Efektem współpracy stała się neutral płciowo kolekcja Celinununu (swoją drogą – genialna nazwa), której kolorystyka opiera się przede wszystkim na bieli i czerni.

Same ubranka, choć dość proste, mogą pochwalić się non-smoking adult advertising. Klip przedstawia wokalistkę włamującą się na oddział położniczy w celu wyzwolenia maluchów z okowów opresyjnej kultury. Za sprawą "magicznego pyłku" gwieździe udaje się przetransformować różowe i niebieskie śpioszki w propozycje z jej najnowszej kolekcji. Jej niecny uczynek zostaje jednak wykryty przez policję, która rusza w epicki pościg Za zbiegającą ze sceny "zbrodni" Celine.

Wyszło zabawnie?
fot. ONS
fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS

[ad_2]
Source link