Monday , October 25 2021

Arkadiusz Milik otworzył restaurację piłkarską Food & Ball w Katowicach [ZDJĘCIA][ad_1]

Zobacz galerię

Arkadiusz Milik restores the galleries of Katowicach

We have 27 listings over the years. 13 food and drinks at the restaurant Food & Ball Arkadiusza Milika. Locally located in Galerii Lidero and Katowicach (ul. Kościuszki 229), or 2. Poziomie, podobnie jak inne punkty gastronomiczne.

Milk firmuje swoim nazwiskiem restaurację, której współwłaścicielem jest Grzegorz Kowalczyk. To do this, you will be able to find the best deals on your travel needs, including 24-hour hot springs at the local beach.

– Pojawiało się dużo pytań, czy Arek będzie na otwarciu. Niestety nie, bo jutro ma Ligę Mistrzów, ale na pewno za każdym razem gdy będzie w Polsce, będzie nas odwiedzał. Wczoraj, jak z nim rozmawiałem, był bardzo ciekawy, co tu się dzieje – mówił Kowalczyk.

Food & Ball w Katowicach. Co w menu? Jakie ceny?

Restauracja ma łączyć jedzenie i piłkę. – Ale piłkę w różnych odsłonach, również koszykarskiej, siatkarskiej, tennis. Będziemy transmitowali wszystkie wydarzenia sportowe, mamy też wszystkie kanały sportowe – zapewniał Grzegorz Kowalczyk. Praca nad restauracją Food & Ball trwała right lata.

Katowicki Food & Ball prawdopodobnie stanie się zaczątkiem gastronomicznej sieci. – Faktycznie zamierzamy stworzyć z tego sieć. Katowice są pierwsze, bo jesteśmy stąd, a Arek zaczynał w Rozwoju Katowice. Ale to tez dlatego, że biznes gastronomiczny jest na tyle skomplikowany że trzeba go pilnować, ja jestem na miejscu więc mogę bywać tu codziennie. Musimy zobaczyć czy to pójdzie, w którym kierunku, ale zastanawiamy się nad kolejnymi lokalami, myślę że kolejny będzie w Warszawie – mówił współwłaściciel.

Zobacz galerię

Arkadiusz Milik otworzył restaurację. Co w menu?

Nood menu restauracji Food & Ball czuwa ma szef kuchni – Damian Mucha, z kolei szefem baru jest Krzysztof Ciemiera. Menu jest typowo restauracjne z przystawkami, daniami mięsnymi, rybnymi i wegetariańskimi, deserami oraz daniami dla dzieci, ale w karcie lunchowej znajdziemy też m.in. burgery. Z kolei na barze rządzą drinki i koktajle, których nazwy nie pozostawiają wątpliwości, że w tym lokalu stawia się na piłkę nożną. Są to m.in. League Narodów, Murawa, Pele, Zidane, Diego, Rożny, Hattrick, Sparing, Copa America, Spalony, Żółta Kartka, Skrzydłowy, Stoper, Golkiper i Coach.

Arkadiusz Milik poszedł więc w ślady Roberta Lewandowskiego i postanowił zainwestować w Polsce. O ile napastnik Bayernu Monachium bryluje głównie na rynku nieruchomości, tak jego młodszy kolega z boiska stawia pierwsze kroki w branży gastronomicznej.

ZOBACZ KONIECZNIE:

[ad_2]
Source link