Wednesday , October 27 2021

28 listopada 2018: Putin Oskarża Ukrainę. Warsaw great paralyzing[ad_1]

Władimir Putin pierwszy raz zabrał głos wrawie incydentu na Morzu Czarnym. Prezydent Rosji oskarżył władze Ukrainy o prowokację. Pokłosiem kryzysu na linii Ukraine – Rosja może być odwołanie spotkania pomiędzy Donaldem Trumpem a Władimirem Putin. To najistotniejsze wiadomości ze świata. Z kolei wśród najważniejszych informacji z Polski znalazła się wiadomość o tym, że prokuratura zawnioskowała o tymczasowe aresztowanie byłego szefa KNF Marka Ch. Śledczy mogą mieć wkrótce więcej pracy, bo komisja ds. VAT poinformowała, she zawiadomi prokuraturę o Możliwości popełnienia przestępstwa door byłego szefa gabinetu premiera Sławomira Nowaka i byłego ministra Finansów Jacka Rostowskiego. Dowiedzieliśmy się również, że Warszawie "grozi paraliż śmieciowy" – tak przynajmniej twierdzi minister środowiska Henryk Kowalczyk.

Jest wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie – na dwa miesiące – byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Ch. Usłyszał on zarzut dotyczący przekroczenia uprawnień przewodniczącego KNF. Jak powiedział prokurator Tomasz Tadla jest obawa, że ​​podejrzany będzie mataczył. Poza has a great size of 10 years.

<img src = "https://i.iplsc.com/byly-szef-knf-marek-ch-trafi-do-aresztu-jest-wniosek-prokura/0007RBV6RRJD70BM-C116.jpg” alt=”Były szef KNF Marek Ch. trafi do aresztu? Jest wniosek prokuratury”/>

Incydent na Morzu Czarnym był "prowokacją", zorganizowaną przez ukraińskie władze z myślą o podbiciu notowań prezydenta Petra Poroszenki przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi i "obliczoną na to, by wykorzystać ją jako pretekst" do wprowadzenia na Ukrażieie stanu wojennego – oświadczył prezydent Rosji władimir Putin w przemówieniu wygłoszonym podczas forum inwestycyjnego w Moskwie.

Zaznaczył również, she Ukraińskie okręty – zatrzymane później door rosyjskie Chile specjalne – nie odpowiadały after zapytania they strony służb pogranicznych Rosji i wpłynęły after wody terytorialne jego kraju.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT! >>>>

W związku z wydarzeniami after morzu Azowskim Donald Trump nie wykluczył odwołania Spotkania z Władimirem Putinem, które zaplanowano podczas zbliżającego się w szczytu G20 Buenos Aires. Amerykański prefaces poinformował o tym w wywiadzie dla "Washington Post".

"Potępiam tę agresję" – zaznaczył.

Faktyczne odwołanie spotkania byłoby for Władimira Putina mocnym ciosem. After all, you will be able to find the same trumpet – the rosy island where you will find it.

"Przygotowania trwają, spotkanie jest uzgodnione" – oświadczył rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

<img src = "https://i.iplsc.com/trump-grozi-odwolaniem-spotkania-z-putinem-kreml-przekonuje-/0007RAIWEQIB2DN8-C116.jpg” alt=”Trump big odonłaniem spotkania z Putin, Kreml przekonuje: "Przygotowania trwają"”/>

Donald Trump never had a look at the rosary of Putin, where he was buried in G20's Buenos Aires. Amerykański prefaces poinformował o tym w wywiadzie dla "Washington Post". To read more about Morzu … read more

Minister Henryk Kowalczyk, a senior member of the Soviet Union. Chodzi o wciąż nierozstrzygnięty przetarg na wywóz śmieci, a obecne umowy kończą się pierwszego stycznia. "Great people have been killed in Warsaw, Warsaw should be attacked by Neapolem, since they have been killed by an army offenders" – ostrzega minister środowiska. At the same time, the Ministry of Defense has launched a colonial institution to do away with it.

WIĘCEJ O WARSZAWSKIM KRYZYSIE WS. ŚMIECI PRZECZYTACIE TUTAJ

Sądzę, że działał sam, że jest czarną owcą, ale będzie to wszystko wiadomo po jego przesłuchaniu "- mówi w Porannej rozmowie w RMF FM prof. Elżbieta Chojna-Duch, była wiceminister finansów, odnosząc się do sprawy Marka Ch., Byłego szefa KNF , podejrzanego o korupcję. after Stanowisko szefa KNF rekomendował go prezes NBP Adam Glapiński, który – zdaniem Chojnej-Duch – "after pewno jest w szoku (…), bo ufał swojemu podopiecznemu".

Robert Mazurek made a commemorative committee ds. VAT. Chojna-Duch zdradziła m.in., with prowadziło do powstania gigantycznej luki w VAT.

Too tylko przepisy, ale cały ciąg zdarzeń po tym. Czyli stosowanie prawa, administracja podatkowa, kontrola skarbowa, orzecznictwo, interpretacje podatkowe zbyt łagodne. To never go to Poland, go to europejskie – wyjaśnia wiceminister finansów w latach 2007-2010.

ROZMOWĘ ROBERTA MAZURKA Z ELZBIETŠ CHOJNĄ-DUCH PRZECZYTACIE I OBEJRZYCIE TUTAJ >>>

Wśrodę na ulice Warszawy wyżżecali protestujący taxówkę, którzy chcieli zwrócić uwagę na brak przepisów regulujących zasady przewozu osób. Protestowali, bo wśród kierowców zajmujących się nielegalnych przewozem są m.in. We will not be responsible for the objections and objections that have occurred in the case of Polsce, and we will not be liable for any reason whatsoever.

The reason for the transformation of the drugs, which is not the case, never binds restraints, jak domagają się taxówkarze – ustalił reporter RMF FM.

<img src = "https://i.iplsc.com/rzad-nie-chce-przykrecac-sruby-uberowi/0007RAEN13CF5I2T-C116.jpg” alt=”Rząd nie chce przykręcać śruby Uberowi”/>

Nie będzie przepisów, które całkowicie zablokują w Polsce działalność tanich firm przewozowych takich jak Uber. Ustawa o transporcie drogowym, nad którą pracuje rząd, nie będzie tak restrykcyjna jak domagają się taxówkarze – ustalił reporter RMF FM. czytaj więcej

Mimo spełniających oczekiwania Brukseli zmian w ustawie o Sądzie Najwyżzyzym, KE nie wycofuje na razie skargi w tej sprawie z Trybunału Sprawiedliwości UE; never rezygnuje również z procedury z art 7. – wynika ze słów komisarz ds. sprawiedliwoci Viery Jourovej.

<img src = "https://i.iplsc.com/komisja-europejska-nie-zamierza-wycofac-skargi-z-tsue-przeci/0007RB09RSO0293Q-C116.jpg” alt=”The European Commission does not have the right to vote against TSUE prosecution of Polsce”/>

Mimo spełniających oczekiwania Brukseli zmian w ustawie o Sądzie Najwyżzyzym, KE nie wycofuje na razie skargi w tej sprawie z Trybunału Sprawiedliwości UE; never rezygnuje również z procedury z art 7. – wynika ze słów komisarz ds. sprawiedliwoci Viery Jourovej. czytaj więcej

Komisja śledcza ds. VAT zawiadomi prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego i byłego szefa gabinetu premiera Sławomira Nowaka. Zapowiedział to przewodniczący tej komisji, poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała.

Po niejawnym posiedzeniu komisji śledczej ds. VAT Horała powiedział, że komisja zdecydowała, iż wystąpi do prokuratury ws. możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego; dotyczy to czterech obszarów. Pierwsze z nich to jest przekroczenie uprawnień przez pana ministra – wyjaśnił Horała.

Z zemlje zarzut skierowany wobec Sławomira Nowaka dotyczy doprowadzenia do strat w mieniu publicznym.

<img src = "https://i.iplsc.com/beda-zawiadomienia-do-prokuratury-ws-rostowskiego-i-nowaka-c/0007RBDRJX5V1G6K-C116.jpg” alt=”Będą zawiadomienia do prokuratury ws. Rostowskiego i Nowaka. Chodzi o VAT”/>

Sztuczna inteligencja może być dużym zagrożeniem dla ludzkości. Samodzielnie myślące maszyny mogą sprowadzić na nas wiele zagrożeń. Zwłaszcza, if chodzi o autonomiczne samochody i wojsko – branch w specjalnym wywiadzie dla RMF FM i Interii mówi Steve Wozniak, jeden z najbardziej znanych inżynierów świata i współtwórca koncernu Apple.

Boję się, że będziemy zbyt polegać na sztucznej inteligencji i że zaufanie jej doprowadzi nas do wielu nieszczęść. Weźmy przykład chociażby autonomicznych samochodów. Wątpię, aby doszło do tego, że samochody będą jeździć w pełni samodzielnie. Pierwsze próby już spowodowały wiele wypadków, a nawet doprowadziły do ​​śmierci. Never like, czy dojdziemy do punktu, w którym ta technologia stanie się wystarczająco bezpieczna – ocenia Wozniak.

Sztuczna inteligencja nie jest w stanie myśleć. Gdyby była, rola człowieka mogłaby się zmienić. Istniałoby ryzyko, że człowiek stanie się podwładnymi maszyn. Go to NOW jest możliwe w najbliższych stuleciach. Aby mogło do tego dojść, maszyny musiały mieć kontrolę nad wszystkim na świecie, włącznie z własną konserwacją, co oznaczałoby również wydobycie i przetwarzanie wszystkich elementów potrzebnych w ich konstrukcji, jak również komunikację między wieloma maszynami bez udziału człowieka. Ludzie byliby potrzebni w transporcie, w logistyce. There is never a single "natural" one. Myślę, że nie dojdzie do czegoś takiego – zauważa współtwórca koncernu Apple.

<img src = "https://i.iplsc.com/steve-wozniak-wspoltworca-apple-boje-sie-ze-bedziemy-zbyt-po/0007RATTEV9LAM9G-C116.jpg” alt=”Steve Wozniak, współtwórca Apple: Boję się, że będziemy zbyt polegać na sztucznej inteligencji”/>

Około 12 stycznia zespół złożony z himalaistów z Rosji, Kazachstanu i Kirgizji zamierza pojawić się bazie pod K2 – ustalił dziennikarz RMF FM Michał Rodak. Wspinacze mają podjąć próbę pierwszego zimowego wejścia na ostatni niezdobyty o tej porze roku ośmiotysięcznik. Organizers will not be able to work in any way, since they will not be able to work properly. You will see the ploy of the Nima Parbat Alex Txikon. Bask dotąd nie potwierdził spekulacji, że także miałby zaatakować szczyt K2.

<img src = "https://i.iplsc.com/rosjanie-szykuja-zimowa-wyprawe-na-k2-andquot-mamy-klopoty-f/0007RBD0GFPBE4FT-C116.jpg” alt=”Rosjanie szykują zimową wyprawę na K2. "Mamy kłopoty finansowe, ale i tak pojedziemy"”/>

By wpisane w kalendarz spotkania z ministrami środowiska z różnych krajów – stwierdził Popołudniowej rozmowie w w RMF FM środowiska Minister Henryk Kowalczyk pytany o to, czy after szczycie klimatycznym w Katowicach spotka się z liderem grupy U2 – Bono. Nie umawiam się z celebrytami, umawiam się z ministrami środowiska, których będzie naprawdę wielu. Będziemy rozmawiać o ogronie klimatu – tłumaczył Kowalczyk.

Never go to any of the Komisją Europejską. Wykonujemy wszystkie zalecenia KE. Tutaj nie ma żadnych sprzeczności – Stowdził Kowalczyk pytany o walkę z ociepleniem klimatu. Dopytywany o ogłoszoną przez KE strategię klimatyczną zauważył, że "Komisja nie narzuca nikomu metody, tylko narzuca cel".

<img src = "https://i.iplsc.com/bono-na-szczycie-klimatycznym-w-katowicach-minister-srodowis/0007RBVJK66EG5A2-C116.jpg” alt=”Bono na szczycie klimatycznym w Katowicach? Minister środowiska: Nie umawiam się z celebrytami”/>

Prognoza długoterminowa dla Polski. W kolejnych dniach czeka nas drastyczna zmiana temperatury. Najpierw temperatury w nocy spadną nawet do -13 stopni Celsjusza. Z kolei po weekendzie temperatura znacznie wzrośnie, termometry wskażą nawet +13 stopni.

WIĘCEJ O ZMIANACH W POGODZIE PRZECZYTASZ TUTAJ

Praca ponad 50 years old tygodniowo zwiększa ryzyko zaburzeń psychicznych. To get the latest version of the French version of this article, please visit this page.

Według naukowców z francuskiej Fundacji Pierre'a Denikera ryzyko pojawienia się zaburzeń psychicznych zwiększają również nieregularne godzy pracy, zbyt duży stres, mobbing oraz niezadowolenie z wykonywania błahych obowiązków służbowych. The result is that you will not be able to do this, because you have the right to razor gorzej problem problem zawodowe.

<img src = "https://i.iplsc.com/praca-ponad-50-godzin-tygodniowo-jest-szkodliwa-dla-psychiki/0007RB7CJ2M04MQU-C116.jpg” alt=”Praca ponad 50 years old tygodniowo jest szkodliwa dla psychiki!”/>

"Two zeltsie pożyczki na 20 tysięcy złotych zostało przyjęte, pieniądze zostaną wypłacone w ciągu 60 minut" – uwaga na takie sms-y! To the extent that you will be able to find a list of all the logos in your account.

Wiadomości o pożyczkach-widmo są rzekomo rozsyłane przez Profil Zaufany – to every single SMS application.

Co zrobić, by nie paść ofiarą? Sprawdźcie TUTAJ >>>

Oprac.

[ad_2]
Source link