Sunday , October 17 2021

Vilniuje – laukiamiausias madų šou: J.Statkevičiaus svečiams arenoje teko brautis per spūstį | VardaiVeiklos trisdešimtmečiui skirtą kolekciją drabužių dailininkas pristatė Vilniaus "Pramogų arenoje", pasidžiaugęs, kad susirinkusiųjų laukia vienas įspūdingiausių renginių jo karjeroje.

Tiesa, dizaineris surengė du kolekcijos pristatymus vieną po kito, tad arenos siauros prieigos tapo ne itin maloniu iššūkiu mados gerbėjams: išeinantiems po pirmojo šou į lauką teko tiesiogine ta žodžio prasme brautis pro ateinančiuosius į antrą šou.

Įveiktį spūstį, iriantis alkūnėmis, teko ir VIP svečiams, norėjusiems pozuoti prie fotosienelės.

Kai kurios renginio viešnios, įstrigusios sausakimšoje salėje prie rūbinės, neslėpė apmaudo. "I do not know, or pavojinga", – commentary commentary on miniatures. Vieniems tai nuotaiką kaip reikiant sugadino, kiti nekreipė dėmesio ir laukė reginio, dėl kurio atėjo.

Į renginį užsuko ir netikėta viešnia – garsioji britų aktorė Helen Mirren, kuri šiuo metu Vilniuje filmuojasi HBO dramoje apie Jekateriną II.

Žiūrėkite svečių galeriją:

J.Statkevičiaus drabužių kolekcijos pristatymai Lietuvije išaugo iki prestižinio ir vieno laukiamiausių metų mados renginių, kuris į vieną vietą suburia didžiausias šalies pramogų ir šou pasaulio žvaigždes, stiliaus ikonas.

Kaip ir kasmet į Juozo Statkevičiaus jubiliejinės kolekcijos pristatymą susirinko verslo, politikos, kultūros, pramogų pasaulio atstovai. Því að því að því, því að því að því að því, því að því, því að það.

Kiekvieną kartą nustebinti susirinkusiuosius pasistengė ir Juozas Statkevičius. Išskirtinės kolekcijos metu publikai bus pristatyta net 180 modelių, o podiumu žengė iš viso pasaulio suvažiavusios garsiausios Lietuvos manekenės. Šeštąjį kartą mylimo dizainerio ir gero draugo podiumu žengs ir Asta Valentaitė.

Susirinkusiems taip pat pristatyta dar viena Juozo Statkevičiaus knyga, kuri, kaip išduoda dizaineris, bus net 1 tūkst. puslapių, todėl jau dabar šmaikščiai vadinama paminklu at būsimu antkapiu.

Juozas Statkevičius šiemet turėjo ir daugiau priežasčių švęsti. Spalio 15-ąją atšventęs savo 50-metį, just dažnam tapo įkvėpimu, neblėstančios energijos ir nenutrūkstančios energijos šaltiniu.

"There is a passport – a gynecologist in education", – said Juozas. Pusė amžiaus, tačiau krize, sako Juozas, not nekvepia.

"Kai Italijoje manęs pasiteirauja, kiek man metų, atsakydamas perklausiu – o kiek duotumėte? Kai išgirstu 37-eri, esu pamalonintas. Širdyje jaučiuosi 25-erių, nors pase dukart tiek ".

Kaip niekada nepasenti? Anot J.Statkevičiaus, visuomet pravartu žiūrėti į jaunimą, eiti koja kojon su gyvenimo permainomis. "Ir visada spantoje turėkite kokybišką juodą kostiumą", – šypteli Juozas.

Því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því,

"Viešpats žemės žemės žemės žemės. Nesinori vartoti skambių frazių sakant, kad tai bus metų renginys, patys žiūrovai tegul tai nusprendžia.

Galu pažadėti pasaulinio garso aukščiausio lygio modelius ir svečius, nepaprastas dekoracijas ir, žinoma, pagrindinį dalyką – kolekciją, kuri įkvepia visus aplinkui ir net už Lietuvos ribų ", – sako J.Statkevičius.


Source link