Thursday , January 20 2022

Lino Adomaičio turo "Vandenynai" concerto – milžinišką laivą primenanti scena ir at 130 atlikėjų[ad_1]

"Kai pamačiau pirmuosius scenografijos eskizus, supratau, kad išplaukiam į plačiuosius vandenis ne juokais. Tokio galingo laivo-scenos, ko gero, dar nebuvo jokioje arenoje. Tai bus įspūdingiausias vaizdelis per visą mano koncertų istoriją ", – pranešime spaudai jaudulio ir džiugesio kupinu balsu sako L. Adomaitis.

L. Adomaitis – maksimalistas, visuomet siekiantis tobulumo, tad ir šį kartą kūrybinei komandai iškėlė tikslą, kad visas koncertas alsuotų vandenynu. Tad vandenyno įspūdžiui sukurti ir sustiprinti didžiulė profesionalų komanda šiuo metu intensyviai dirba ir su turo koncertų vaizdo projekcijomis, ir su šviesomis. Pasak atlikėjo, kiekvienas koncertas žiūrovams taps tarsi kelione didžiuliu laivu po nuostabiausias vandenyno platybes.

"Vien skiprugi því að því að því að því að því að því að því, Apart from this, we have a look at the techniques for investing money, as well as investing money, and the "Titanium" galleries of the world, "- concludes Tucson organizers of" Seven Live "by Tomas Inčikas.

Visas turo "Vandenynai" conciertas naudojamos vizualizacijos – unikalios, kuriamos specialiai L. Adomaičio koncertams. Pavyzdžiui, skone bus sumontuota didžiulė stilizuota balta burė, kuri koncerto metu bus naudojama kaip ekranas vaizdo projekcijoms rodyti. Því að því að því að því að því að því að því að því að því, því að því að því,

"Prieš pat Kalėdas įmonės gaus didžiulę profesionalumo ir nuoširdumo dozę. Nustebinsime net ir visko mačiusius ", – žada ne tik L. Adomaitis, bet ir visa turo kūrybinė komanda.

Muzikinėje kelionėje netrūks ir pačių didžiausių bangų, kurias sukels publikos ovacijos – juk skambės tokie perlai kaip "Vandenynai", "Ar tu ją matei?", "Lūpos kaip vyšnios", "Aš pavydžiu sau", "Pasaulis gražus", "Saulės pėdomis ", Taip pat ir keletas naujausių atlikėjo kūrinių. L. Adomaitis skaičiuoja, kad 2,5 val. Trukmės koncerte jis iš viso atliks per 20 kūrinių. Concerts skambančias dainas ir jų skleidžiamas žinutes sustiprins specialiai kiekvienam kūriniui atskirai kurtas apšvietimas ir vaizdo projekcijos.

Kartu su L. Adomaičiu scanned passers-by trigubos sudėties Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, taip pat ritmo grupė, pritariamieji vokalistai, Kauno technologijos universiteto academinis choras "Jaunystė" ir Klaipėdos KC "Žvejų rūmai" mišrus choras "Cantare".

Pirmasis turo "Vandenynai" koncertas įvyks gruodžio 19 d. Panevėžio "Cido" arenoje, gruodžio 20 d. atlikėjas koncertuos Klaipėdos "Švyturio" arenoje, gruodžio 21 d. – Vilniaus "Siemens" arena, gruodžio 22 d. Concerts can be called Kauno "Žalgirio".

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nekodytiti DELFI kaip šaltinį.

[ad_2]
Source link