Thursday , June 24 2021

L. Linkevičius, politikos mokslininkas ir kunigas su Ukmergės bendruomene diskutavo apie Europos Sąjungos ateiticUkmergėje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo discusijoje "Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?". Susitikime su ukmergiškiais siekta išklausyti jų nuomones apie Europos Sąjungą ir išgirsti jų lūkesčius dėl ES ateities.

"Apklausų duomenimis, mūsų gyventojai ES ætvilgi nusiteikę itin optimistiškai. Tačiau – blogąja prasme – su keliomis regiono valstybėmis pirmaujame ir pagal nepakantumo visuomenėje rodiklius. Tai rodo ir kilęs pasipriešinimas Stambulo konvencijos ratifikavimui – neva šis pamatinis dokumentas kėsinasi į mūsų tradicines vertybes, nors iš tiesų juo siekiama užkirsti kelią smurtui prieš moteris ir vaikus ", – pasakė L. Linkevičius.

Diskusija "Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?" – tai Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo "Mano Europa" sudėtinė dalis. Juo siekiama viešose diskusijose išsiaiškinti, kaip kiekvienos šalies visuomenė įsivaizduoja Europos Sąjungos ateitį, kokie klausimai piliečiams svarbiausi. Panašūs renginiai organizuojami ir kitose Europos Sąjungos valstybėse.

Cartridge water Ukmergės rajono savivaldybe surengtą diskusiją moderavo Rytų Europos studijų centro vadovas politologas Linas Kojala, joje dalyvavo kunigas Ričardas Doveika.

Šaltinis: urm.lt

"Ekspertai.eu" skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ "Ekspertai.eu" sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]


Source link