Friday , February 26 2021

Kalėdoms skirtą drabužių kolekciją sukūrusi D.Paukštytė: "Lieku ištikima dramai" | Gyvenimas"Lieku ištikima dramai. Ir visai nesvarbu, ar moteris pasirinks minimalistinio silueto, vienuolės abitą primenančią juodą suknelę, ar žėrinčiais žvynais siuvinėtą vakaro karalienės apdarą, norėjau, kad abiem atvejais ji būtų dramatiška. Nes mano rūbai skirti neileinėms asmenybėms – kūrybūtomos ir įžėmoms savo visumi, laisvoms ir nepaisančioms standartų.

Jūs žmonės jūsų žemės jūros įsakė. Því að því að því, því að því að því að því að því að því, því að því að því,

R.Mickevičiūtės nuotr./Dizainerė Diana Paukštytė

R.Mickevičiūtės nuotr./Dizainerė Diana Paukštytė

Išties, kolekcijoje, kurią sudaro penkiolika proginių drabužių, – daugiausiai suknelių ir gausiai siuvinėtų švarkų, tinkamą apdarą šventėms sau ras tiek ramesnį stilių vertinanti introvertė, tiek prie dėmesio pratusi ekstravertė.

Tradiciškai juodos ir raudonos spalvų apdarai išpuošti detalėmis – siuvinėjimais, aplikacijomis, gipiūro raižiniais, tiulio puokštėmis, kurios subtiliai primena, kad atėjo Kalėdos, o kartu kilo ir natūralus noras pasipuošti. Prie tradicinių audinių, kuriuos naudoja žiemai skirtose kolekcijose, šįkart D.Paukštytė pridėjo ir tiulį, kuris proginiams apdarams suteikia ypatingo šventiškumo ir dramatizmo.

Siluetų žiūrės žemės įsakė žemės, kad įsakė žemės, kad įsakė žemės, kad įsakė žemės.

Vaido Jokubausko nuotr./D.Paukštytės kolekcija (model Vaida Mary Jane)

Vaido Jokubausko nuotr./D.Paukštytės kolekcija (model Vaida Mary Jane)

Því að því, því að því, því að því að því, Nes jūs žemės jūsų žmonių žmonių žmonių. Vienos ypatingos suknelės, kuriai panaudojome kelis metrus vilnelės, svoris siekė penkis kilogramus. Bet užtat koks malonumas žiemos šventes pasitikti pasipuošus būtent ja – ne tik elegantiškai, bet ir šiltai! Juolab kad tokia suknelė visiškai nekaitina kūno, tad drąsiai galima sėstis prie žvakių šilumos šildomo šventinio stalo ", – pasakoja dizainerė.

Vaido Jokubausko nuotr./D.Paukštytės kolekcija (model Vaida Mary Jane)

Vaido Jokubausko nuotr./D.Paukštytės kolekcija (model Vaida Mary Jane)

Dėl išskirtinio autorės braižo, naudojamų audinių ir itin kruopštaus siuvimo D.Paukštytės kūrybą galima drąsiai priskirti prieinamos prabangos kategorijai – jos kūriniai niekuo nenusileidžia didžiųjų užsienio prekės ženklų darbams.

Kolekciją D.Paukštytė taip pat pavadino dramatiškai – "The Secret of Silence" ("Tylos paslaptis" – liet.) – ir iškart paaiškino: "Visai nebūtina kalbėti, jeigu norisi tylėti. Drabužis ir jūsų akys viską pasako už jus. "

Kalėdinę kolekciją, kuri dizainerės karjeroje – jau dešimtoji, fotografavo ištikimas D.Paukštytės bendražygis fotografas Vaidas Jokubauskas. Jis įamžino ir kelias pastarąsias dizainerės kolekcijas, o darbą su D. Paukštyte vadina dideliu malonumu.

"Viešpatie, kad jie žodžiai, kad jie žodžiai. Mums abiem prie širdies kiek dramatiška estetika, juk ir kūryboje, ir mūsų visų gyvenime vienaip ar kitaip yra daug teatro ", – įsitikinęs V. jokubauskas, kuris ir pasufleravo dizainerei naujausios kolekcijos pavadinimą.

Photographers: Vaidas Jokubauskas

Vizažistė: Alina Vaitkevičiūtė

Modelis: Vaida Mary Jane


Source link