Monday , January 17 2022

Juozas Statkevičius pristatys kolekciją su paslaptimi[ad_1]

Kūrybinės veiklos trisdešimtmetį ir asmeninę sukaktį minintis drabužių dailininkas Juozas Statkevičius žádné žádné žádného jest nebesích, kteréž jsou země, a přišel jsou země.

Your application does not work properly. "Net ir žinodami niekada neįsivaizduosime jo nepagaunamų fantazijos vingių", – tiek apie 30-metį švenčiančių J. Statkevičiaus mados namų rengiamą demonstraciją pavyko sužinoti Eltai.

"Nesinori skambių frazių, kad tai metų renginys, patys žiūrovai tegu nusprendžia", – prieš kolekcijos pristatymą nelinkęs daugžodžiauti J. Statkevičus.

Trečiadienį rengiamą kolekcijos pristatymą drabužių dailininkas anonsuoja trimis žodžiais – laukia įspūdingas pristatymas, o jo komanda priduria, kad jis – vienas iš nedaugelio kūrėjų, kuris ne tik įvykdo pažadus, bet ir priksta lūkesčius at pats save.

Antrus metus žurnalistams ir fotografams akreditacijos į renginį kainuos po 30 eurų. At the end of the day, you will be able to get 28-year-olds, 21 hours in advance, registered in the United States on the e-mail address of [email protected]čius.com, informing you about the accreditation of the athlete at the time of the ritual.

Kaip išskirtiniame interviu Eltai sakė spalio 15 dieną 50-metį šventęs kostiumų dailininkas J. Statkevičius, viskas prasidėjo, kai oro uostuose ir lėktuvuose dar buvo galima ramiai rūkyti ir nebuvo nė minties apie mobilųjį telefoną.

Valstybinio ordino "Už nuopelnus Lietuvai" Riterio kryžiumi, ženklu "Nešk savo šviesą ir tikėk", trimis Auksiniais scenos kryžiais už geriausius kostiumus teatrui apdovanotas J. Statkevičius savo kūrybinės veiklos pradžią tapatina su laikmečiu, kai Lietuva nedrąsiai skandavo "Lietuva, Lietuva".

"For the sake of a 50-year-old man, you will be able to save 30-minute sukkahs", – dalijosi pirmasis Lietuvos ir Prancūzijos mados historicos lietuvis, pristatęs savo kolekcijas Paryžiuje ir du kartus, 2000-aisiais at 2001-aisiais, apdovanotas "Louis Vuittin Moet Henessy "Premioism.

J. Statkevičius pirmasis sukūrė savo vardo kvepalus, pirmasis iš Lietuvos dizainerių aprašytas pasaulinėje mados spaudoje.

Pasak amerikietiškojo žurnalo "Vogue" redaktorės Annos Wintour, J. Statkevičius pažymėjo Lietuvą pasaulio mados žemėlapyje. Kūrė kostiumus ir grimą daugiau to šimtui spektaklių 23-ijose pasaulio šalyse. Jo vardu pavadinta Kauno colleges Justino Vienožinskio menų fakulteto auditorija.

Tarp J. Statkevičiaus klientų – garsūs pasaulio politi, Lietuvos ir Latvijos prezidentai, karūnuotoji Danijos princesė Marry, aristokratai, Holivudo žvaigždės – Naomi Watts, Kyra Sedgwick, Bjork ir daug kitų.

[ad_2]
Source link