Thursday , January 20 2022

Iš rinkos atšaukiamos trijų vaistų serijos, kurių veiklioji medžiaga – valsartanas[ad_1]

Ši žinia sukėlė didžiulį nerimą Kijevą remiančioms Vakarų šalims, padidėjus karinio eskalavimo tikimybei.

Incidentas įvyko Kerčės sąsiauryje – siaurame vandens kelyje, jungiančiame Juodąją jūrą su Azovo jūra. Pastaroji yra naudojama tiek Ukrainos, tiek Rusijos.

Ukraina karinės jūrų pajėgos pranešė, kad trys jų laivai – du mažieji šarvuotieji kateriai, "Berdiansk" ir "Nykopol" at vilkikas "Jany Kapu" – plaukė per sąsiaurį pakeliui iš Odesos į Mariupolio uostą.

Kariškiai neodė, kad Rusijos pakrančių apsaugos laivas "Don" pirmiausiai taranavo vilkiką, vykdydamas "atvirai agresyvius veiksmus", tuomet apšaudė vieną iš katerių. Pranešama apie mažiausiai du sužeistus ukrainiečių laivo įgulos narius.

Your travels to the "InfoResist" portal will be announced by the Minister of Mines, as well as the United States of America, where you will be – sunkiai.

Rusijos laivui įsirėžus į vilkiką, buvo sugadintas "Jany Kapu" variklis ir aplamdytas korpusas, pridūrė kariškiai.

Galiausiai visi trys ukrainiečių laivai buvo užimti Rusijos specialiųjų pajėgų, nurodė Ukrainos karinio laivyno vadovybė.

Farvaterį po Krymo tiltu, jungiančiu pusiasalį su Rusijos žemynine dalimi, Rusija užblokavo, pastačiusi skersai jo tanklaivį. Aplink incidento vietą skraidė Rusijos kariniai lėktuvai ir sraigtasparniai.

Maskva apkaltino kijevą, kad jo laivai neteisėtai įplaukė į Rusijos vandenis ir sąmoningai provokuoja konfliktą. Masks, 2014 metais aneksavusi Ukrainai priklausantį Krymo pusiasalį, teigia, kad Kerčės sąsiauris yra jos vandenys.

Ukraina teigia, kad informavo apie planus pasiųsti savo laivus į Mariupolį.

"Rizikuoja pradėti konfliktą"

Rusijos politiki kaltino Ukrainą vykdant savo sąjungininkų Vakaruose nurodymus ir mėginant tyčia eskaluoti konfliktą.

Krymi lyderis Sergejus Aksionovas for "Facebook" parašė "esąs tikras, kad už šio provokuojančio akto stovi Kijevo šeimininkai Vakaruose".

Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Piotras Tolstojus savo feisbuko žinute perspėjo, kad "Ukrainos marionetinė valdžia … rizikuoja pradėti didelį karinį konfliktą".

"Viena aišku: Rusija neleis karinių provokacijų savo teritoriniuose vandenyse", – pridūrė just ..

(FSB), Kuriai pavaldžios valstybės sienų ir pakrančių apsaugos tarnybos, savo pranešime teigia, kad Ukrainos laivai "neteisėtai įplaukė į laikinai uždarytą Rusijos teritorinių vandenų sritį".

Pasak FSB, ukrainiečių laivai vykdė "provokuojamus veiksmus", kurių "tikslas yra aiškus: sukurti konfliktinę situaciją šiame regione".

Ukraina tvirtina iš anksto perspėjusi Rusiją apie maršrutą, kuriuo privalėjo plaukti jos laivai, kad pasiektų Azovo jūrą.

Rugsėjį Ukrainos karinės jūrų pajėgos skundėsi Rusijos sienų apsaugos tarnybos "provokuojančiais veiksmais" prieš jos laivus, plaukusius tuo pačiu maršrutu.

Ukraina pastaruoju metu buvo suintensyvinusi patruliavimą Azovo jūroje.

Kijevas sako, kad tokie veiksmai susiję su Rusijos sugriežtinta šios srities kontrole ir priekabaus komercinių laivų tikrinimo.

Kijevas ir Viešpaties žemės žemės, kurios žemės žemės žemės žemės.

Mariupolis yra šalia Rusijos remiamų separatistų kontroliuojamų teritorijų, dėl kurių kilęs konfliktas nuo 2014 metų nusinešė daugiau kaip 10 tūkst. žmonių gyvybių.

Ukraina svarstys galimybę skelbti karo padėtį

In the case of the National Assembly, the National Assembly of the United Nations (SNBO) apologized to the Court of Appeals, and to the Court of Justice, the Council of Ministers of the United Nations, the Council of Ministers of the United Nations and the United States of America.

Pasibaigus Ukrainos prezidento Petro Poročenkos pasitarimui su kariuomenės vadais anksčiau sekmadienį įvykusio incidento, SNBO sekretorius Oleksandras Turčynovas nurodė, kad "Rusijos kariškių įvykdytas (Ukrainos) karinių jūrų pajėgų užpuolimas yra ne kas kita kaip karinės agresijos aktas".

"Buvo pasiūlyta surengti Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos posėdį, kad būtų paskelbtas karinės padėties teisinis režimas", – pridūrė jis.

Pasak O. Turčynovo, tarybos posėdis prasidės pirmadienio vidurnaktį vietos (ir Lietuvos) laiku.

Rusija teigia buvusi priversta panaudoti ginklus

Trys Ukrainas kara laivai sekmadienį vakare bandė nelegaliai manevruoti Rusijos teritoriniuose vandenyse, todėl Rusijos laivams teko panaudoti ginkluotę, teigiama Rusijos Federalinės Saugumo Tarnybos (FSB) pranešime.

"Sekmadienį ryte Rusijos valstybės sieną pažeidę Ukrainos karinių jūrų pajėgų laivai" Berdiansk "," Nikopol "ir" Jana Kapu "19 val. vietos laiku dar kartą bandė neteisėtus manevrus Rusijos teritoriniuose vandenyse. Þú þú þú þú þú þú þú þú það það er það, það er þú það, því að það.

Jame pažymima, jog per incidentą Kerčės sąsiauryje šalia Rusijos aneksuoto Krymo pusiasalio, "čiajien priversti Ukrainų karo laivus sustoti, buvo panaudota ginkluotė".

"Dėl to Rusijos teritoriniuose vandenyse Juodojoje jūroje buvo sulaikyti visi trys Ukrainos karinio jūrų laivyno laivai, sužeisti trys Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai, kuriems buvo suteikta medicininė pagalba. Pavojus jų gyvybei negresia ", – sakoma pranešime.

Ukraina jūrų pajėgos savo ruožtu paskelbė, kad per incidentą nukentėjo šeši jų jūrininkai.

Anot FSB, "Trys Ukrainos karinių jūrų pajėgų laivai buvo užimti ir apieškoti".

The federal government has launched a new round of international financial support from Russia's Federacijos Valstybės sienos pažeidimo.

"Būtina pabrėžti, kad Ukrainai buvo žinoma tvarka, pagal kurią karo laivai gali kirsti Rusijos teritorinius vandenis Kerčės-Jenikalskio kanalą. Šia tvarka jie naudojosi anksčiau, kad galėtų netrukdomai praplaukti ", – teigiama FSB pareiškime.

Ukraina teigia įprasta tvarka informavusi Rusiją apie savo karinių jūrų pajėgų laivų planus perplaukti Kerčės sąsiaurį.

[ad_2]
Source link