Tuesday , October 26 2021

Į Lietuvą grįžusi Asta Valentaitė žengė podiumu: mylimasis Glenas Manchesteris negalėjo atitraukti akių | Vardai[ad_1]

Juozo Statkevičiaus modeliu jau šeštą kartą tapusi Asta Valentaitė 15min pristatymo datą kalendoriuje pasižymėjo raudonai. Dalyvauti mados šou sako privalėjusi, nes Juozas – ne tik nuostabus kūrėjas, bet ir puikus draugas. Žengti dizainerio podiumu – didelė garbė, todėl renginio laukė su nekantrumu.

"Juozo pristatymai man sukelia daug šventinių emocijų, šių renginių laukiu su nekantrumu, nes juos lydi užburianti scenografija, dekoracijos, teatrališkumas, t.y. viskas, kas Juozo Statkevičiaus vardą įrašo šalia garsiausių pasaulio mados ženklų ", – 15min sako A.Valentaitė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Astos Valentaitės mama Vanda Valentienė ir Glenas Manchester (dešinėje)

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Astos Valentaitės mama Vanda Valentienė ir Glenas Manchester (dešinėje)

Nuo pirmosios Juozo Statkevičiaus kolekcijos praėjo 30 metų – trys skirtingi dešimtmečiai, kurie atsispindi ir jo kurtose kolekcijose. Asta prisimena, kad pirmosios kolekcijos žavėjo moteriškumu, o vėliau J.Statkevičiaus kūryba įsidrąsino, pasisėmė pašėlusios energijos, išsiskyrė savo unikaliu stiliumi.

"Tačiau visus tuos ilgus kūrybos metus išliko išbaigti siluetai, aukščiausios kokybės audiniai ir preciziškas dėmesys detalėms. Tikiu, kad šią aukštai iškeltą kartelę jis išlaikys ir ateityje, na, o daugiau jam palinkėsiu asmeniškai, nes esame bičiuliai ne tik ant podiumo ", – šypteli Asta.

Į Lietuvą atvykusi specialiai dėl šio renginio, A.Valentaitė pripažįsta, kad tai yra itin reta proga pamatyti ją žengiančia podiumu.

Tad kaip pavyksta suvaldyti jaudulį? Asta juokiasi, kad ypatingų ritualų neturinti ir prieš žengiant į sceną medinio stalo niješkanti. Svarbiausia – atrodyti žvaliai ir pasitikinčiai, tad prieš kolekcijos pristatymus save palepinanti maloniomis procedūromis.

Ir nors pristatyti J.Statkevičiaus kurtus šedevrus yra tikra garbė, Asta neslepia – žiūrovams amą atimantis šou slepia sunkų pasiruošimą.

"Siekiant geriausio rezultato reikia įdėti pastangų tiek prieš fotoaparatą, tiek ant podiumo, tačiau pastarąjį pavadinčiau sudėtingesniu darbu – čia daug nematomo užkulisinio triūso, įtampos, ilgos repeticijų valandos ir visa tai dėl to, kad žiūrovas tą akimirką pasijustų lyg teatre", – modelio darbo užkulisius pasakoja Asta Valentaitė.

Ir nors dizainerio podiumu Asta Valentaitė žengia šeštąjį kartą, trečiadienio vakaras modeliui išties labai ypatingas. Pirmoje eilėje tarp žiūrovų sėdėjo ir Astą palaikė jos mylimasis Glenas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus kolekcijos modelis

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus kolekcijos modelis

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Glenas Manchester (center)

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Glenas Manchester (center)

Dar prieš kolekcijos pristatymą arenos fojė sutiktas Astos Valentaitės širdies draugas Glenas Manchesteris trumpo pokalbio metu pasidžiaugė galėjęs dalyvauti tokiame įvykyje. Trečiadienio vakarą just pirmą kartą išvydo Astą žengiančią podiumu.

"Labai džiaugiuosi ir nekantrauju, kai galėsiu pamatyti tiek ją, tiek kolekciją", – kalbėjo britų verslininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paaiškėjo, kas užkariavo Astos Valentaitės širdį: tai britų multimilijonierius Glenas Manchester

Nors Lietuvoje just lankosi ne pirmą kartą, pripažįsta besidžiaugiantis kiekviena proga pabūti "šiame gražiame mieste". Lietuvije just spėjo asmeniškai susipažinti ir su Juozu Statkevičiumi.

"Turėjau progos su juo susipažinti ir galiu pasakyti – just nuostabus kūrėjas", – 15min sakė G.Manchesteris.

Tiesa, Lietuvije pora viešės vos kelias dienas, tačiau pasistengs pasimatyti su savo artimaisiais ir draugais. Trumpo vizito metu spės pasidalyti ir atostogų įspūdžiais – jie visai neseniai kartu viešėjo Barbadose, mėgavosi ne tik vienas kito dėmesiu, saule, bet ir vietinėmis pramogomis.

[ad_2]
Source link