Sunday , October 17 2021

Civil Aviation Administration administracija sustabdė "Small Planet Airlines" licenciją | VerslasTrečiadienį Vilniaus apygardos teismas priėmė sprendimą netenkinti "Small Planet Airlines" įmonės prašymo kelti restruktūrizacijos bylą bendrovei, 15min Informavo bendrovės Komercijos direktorius Simonas Bartkus. Civilian Administrative Officer (CAA) has launched a new 29-year term for licensed licenses.

Tikinama, the "Tez Tour" and "Novaturo" skrydžiai vyks kaip ir numatyta – juos vykdys kitas oro vežėjas.

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį atsisakė kelti restruktūrizacijos bylą, o Civilinė aviacijos administracija (CAA) pranešė stabdanti įmonės veiklos licenciją.

CAA tikina, go to "Tez Tour", to "Novaturo" klientų tai nepaveiks – poilsiautojai į savo keliones išvyks ir parvyks kaip planuota, tik skrydžius vykdys kitas oro vežėjas.

Neiškėlė restruktūrizacijos bylos

"Šiandien Vilniaus apygardos teismas priėmė nutartį, kuria atsisakė kelti restruktūrizavimo bylą", – 15min informavo Simonas Bartkus.

Just informing you that you will be offered a full 7-day trial at Lietuvos apeliaciniam teismui. Ar nutartį skųs, kol kas jis neatskleidė.

"Bendrovė susipėžins su teismo argumentais ir sprės dėl tolimesnių veiksmų", – taip trumpai situaciją pakomentavo bendrovės atstovas.

Kiek vėliau paaiškėjus apie CAA sprendimą S.Bartkus ragelio 15min žurnalistams nebekėlė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Simonas Bartkus

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Simonas Bartkus

Sustabdė licenciją, bet ne vežėjo pažymėjimą

CAA trečiadienį nusprendė nuo 2018-11-29 00:01 val. Vietos laiku stabdyti licenciją vykdyti oro susisiekimą, išduotą UAB "Small Planet Airlines".

Alvydas Šumskas, CAA directoriaus pavaduotojas, paaiškino, kad sustabdyta tik įmonės komercinė veikla, tačiau oro vežėjo pažymėjimas dar lieka galioti.

"Pagrindinis argumentas yra vienas – blogas finansinis balans ir pateiktas verslo planas po gilios analizės neparodo, kad generuotų pakankamas pajamas, kurios galėtų padėti gesinti įsiskolinimus", – 15min sakė A.Šumskas.

Jo tikinimu, "Small Planet Airlines" is the place where you can buy your own.

"Įmonių paliktos atviros durys pateikti kitus variantus, galbūt investuotojas atsiras. Všetkých svojich žádného, ​​kteréž jsou země. Paprasiausiai kol kas sustabdyta komercinė veikla ", – sakė A.Šumskas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Alvydas Šumskas

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Alvydas Šumskas

Kelionių organizatorių AB "Novaturas" ir UAB "Tez Tour" organizuojamos kelionės vyks kaip numatyta, skrydžius vykdys kitas oro vežėjas.

"Su keliautojais turėtų viskas būti gerai, kadangi anksčiau" Novaturas "buvo deklaravęs, kad turi planą B, tai pradeda veikti planas B. Ta kita kompanija vykdys skrydžius. (…) Jie (kelionių organizatoriai – 15min) buvo pasiruošę turbūt kelias savaites ", – aiškino A.Šumskas.

Artimiausi "Small Planet Airlines" skrydžiai numatyti ketvirtadienį ryte į Hurgadą, o iš ten turėtų būti parskraidinti poilsiautojai.

"Tez Tour" naudosis "GetJet"

"Tez Tour" offers you the opportunity to get your "GetJet Airlines" discounted flights from Orlando. Su naujuoju partneriu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, pranešime žiniasklaidai rašo "Tez Tour".

Keleivius gabensianti bendrovė "GetJet Airlines" skrydžius vykdys analogiškais lėktuvais.

"Scanpix" / ITAR-TASS nuotr./"Tez Tour "

"Scanpix" / ITAR-TASS nuotr./"Tez Tour "

Vilniuje registruota "GetJet" company skelbia turinti 7 orlaivius, kompanija skraidina "Kidy Tour" operatoriaus poilsiautojus, aptarnauja kitų šalių avialinijas.

Piringa's "GetJet Airlines" skirt a busy bus from Egiptą – 90 kilometers away from Hurgados and around 90 – Šarm aš Šeichą. Tiek pat turistų iš Egipto bus parskraidinta namo, į Lietuvą.

"Tez Tour" Lietuvije Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė patikino, jog poilsiautojai gali jaustis ramūs – visi kelionių organizatoriaus įsipareigojimai bus vykdomi. Poilsiautojai atostogų bus skraidinami pagal iš anksto numatytą skrydžių grafiką.

"Mums svarbu, jog" Small Planet Airlines "profesionaliai vykdė įsipareigojimus iki paskutinės minutės, – sakė I. Aukštuolytė. – Taip pat teigiamai vertiname mūsų naujojo vežėjo "GetJet Airlines" operatyvumą at gebėjimą laiku ir sklandžiai perimti mūsų poilsiautojų gabenimą jų pasirinktomis žiemos atostogų kryptimis ".

Buvo pasiruošęs ir "Novaturas"

"Buvome numatę planą" B ", jeigu skrydžių bendrovė nebūtų pajėgi vykdyti sutartyje nurodytų įsipareigojimų. Todėl, susiklosčius tokiai situacijai, tenka jį panaudoti. Artimiausi suplanuoti skrydžiai įvyks su "GetJet Airlines" bendrove ", – situaciją aiškina" Novaturo "generalisis direktorius Linas Aldonis.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Linas Aldonis

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Linas Aldonis

Keleiviai, kurie jau turi jiems išduotus skrydžio bilietus, kuriuose nurodytas vežėjas "Small Planet Airlines" bus skraidinami atitinkamais "GetJet Airlines" skrydžiais, tuo pačiu biliete nurodytu laiku.

Neįtikino "investicijų protokolas"

The small "Small Planet Airlines" will be launched, as well as investing in investing in investing. Bendrovė atsisakė atskleisti, kas yra tas investuotojas.

Šią savaitę Civilisės aviacijos administracijos (CAA) vadovas Joris Gintilas BNS sakė, kad įmonė bent jau kol kas neįrodė, kad iš tiesų turi investuotoją.

"Kas investuotojas, yra paslaptis, bet galiu atskleisti, kad iš to, ką jie pateikė, mes nematome, kad tas investuotojas turi realių ir įrodymais pagrįstų ketinimų investuoti. Yra galbūt norai, bet šiai dienai investuotojo neturime ", – BNS sakė J.Gintilas.

"Skycop": spėjame, kad bankrotas – neišvengiamas

Keleivių interesus ginančios "Skycop" teisininkas Nerijus Zaleckas daro prielaidą, kad teismas veikiausiai nesutiko kelti "Small Planet Airlines" restruktūrizacijos bylos dėl to, kad įmonė galbūt yra nemoki.

Atsižveliųjų į tai, jūs jūsų jūros užkertamas kelias vykdyti veiklą ir gauti pijama, tai galimą spėti, kad įmonei neišvengiamas bankrotas, nes ši tiesiog neturės galimybių atsiskaityti su kreditoriais, – aiškino N. Zaleckas.

"Įsiteisėjus teismo nutarčiai atsisakyti iškelti įmonės restruktūrizavimo Byla, išieškojimas ir turto realizavimas yra atnaujinami, taikytinos laikinosios apsaugos priemonės ir kiti nutartimi del pareiškimo iškelti įmonės restruktūrizavimo file with priėmimo priimti nurodymai panaikinami", – aiškino jis primindamas, kad bendrovė dar turi 7 dienas teismo nutarčiai apskųsti .

Teisininko teigimu, labiausiai tikėtina, kad teismas priėmė sprendimą remdamasis šiuo įstatymo punktu: 3) nagrinėdamas pareiškimą teismas Padaro pagrįstą išvadą, kad įmonė yra nemoki ir, jeigu yra Kitu Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatyme nurodytų bankroto Bylos iškėlimo sąlygų, teismui turi būti pateiktas pareiškimas down įmonės bankroto bylos iškėlimo Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo nustatyta tvarka.

"Það er það það, því að því að því að því að því að það. Atsižvelgiant į tai, jog CAA (Civilisės Aviacijos Administracija) sustabdė avialinijos veiklos licenciją, dėl ko jai užkertamas kelias vykdyti veiklą ir gauti pajamas, tai galime spėti, kad įmonei neišvengiamas bankrotas, nes ši tiesiog neturės galimybių atsiskaityti su kreditoriais,, – aiškino N. Zaleckas.


Source link