Monday , January 17 2022

Animated films "Žmogus voras: į naują visatą" po legendine kauke slėpsis visiškai kitas herojus[ad_1]

Trejus metus kurtame filme kompiuterinė animacija sklandžiai persipina su tradiciniu komiksų stiliumi, sukurdama unikalų reginį, rašoma juostos platintojų pranešime spaudai.

"Kaj što je še vrata će se ž njim učinu. Tai bus visiškai naujas žvilgsnis į Žmogaus voro istoriją, pamatysime ją kitokią, nei esame pratę. Parindinė filmo idėja buvo parodyti žiūrovams, kad visi mes turime supergalių, tik reikia jas savyje atrasti ", – sako juostos prodiuseris Christopheris Milleris.

Films are valid, you will have to wait a minute, visit suscipers, Bruklin pauuglys sujino apie tai, kad just – toli gražu ne vienintelis. O netwerku tuikinas tuo įsitikina dar kartą. Ir. Ir. Því að því að því, því að því, því að því, því að því að því.

Kiekvienas iš jų yra superherojus savame pasaulyje, tačiau dabar grėsmė iškyla visai multivisatai ir atskirai nė vienas iš jų nėra paėėus pasipriešinti šiai grėsmei. Naujieji pažįstami netrukus išsiaiškki savo panašumus ir skirtumus bei suvokia, kad kiekvieno jų jėga slypi būtent išskirtinume. Kiekvienas Žmogus-voras yra kitoks ir unikalus. Því að því að því að því að því að því að því að því,

Kvapą gniaužiantis naujas visų pažįstamo kaukėto superherojaus istorijos skyrius "Žmogus voras: į naują visatą" Lietuvije pradedamas rodyti gruodžio 14 dieną.

Filmo anonsas:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nekodytiti DELFI kaip šaltinį.

[ad_2]
Source link