Monday , October 25 2021

Political spell checking out of Gobzema sarunu raundu no 10[ad_1]

Treasuries were held by the presidential election in Valsts President Raimonda Vējoņa nominated for the first time candidate Alda Gobzema ("KPV LV") to be taken up. Polksten 16 politisk spēki pulcēsies, lai pārrunātu sadarbības principus, domstarpību risināšanu, kā arī iekšējo un ārējo komunikāciju.

Plānots, ka šīs tikšanās laikā partijas pārrunās topošās valdības Ministru prezidenta, ministru, parlamentāro sekretāru, Saeimas frakciju vadītāju un deputātu pienākumus un tiesības.

Trešajā tikšanās reizē "KPV LV" piedāvās sadarbības memorandu. Plānots, ka šīs tikšanās laikā notiks memoranda apstiprināšana un parakstīšana.

Ceturtajā tikšanās reizē politiskie spēki spriedīs par nepieciešamajām reformām un to ieviešanas laika grafikuu. Par discusijas pamatu tiks izmantota partijas "KPV LV" valdības deklarācija, par kuru portāls "Delfi" iepriekš rakstīja šeit.

Sarunas par nepieciešamajām reformām un to ieviešanas laika grafiku politiķi varētu turpināt arī piektajā tikšanās reizē.

Savukārt sestajā tikšanās reizē politiskie spēki varētu diskutēt par reformu fiskālo ietekmi, kā arī ķerties klāt valdības deklarācijas preambulas definēšanai.

The Prime Minister presided over the prime minister's duties on behalf of the Minister for Foreign Affairs and the Government of the Republic of the United States, as a result of the declaration of redemption of the pirates. Plānots, ka piedāvāto ministriju sadalījumu un deklarāciju katra partija pārrunās atsevišķi ar Gobzemu.

Astotajā rizēs plānots, ka premjera amata kandidāts iepazīstinās partijas ar atkārtotu redzējumu par ministriju sadalījumu un ministru amatu kandidātiem, kā arī tiks apriests valdības deklarācijas piedāvājums. Arī šoreiz katra partija atsevišķi to varētu pārrunāt ar Gobzemu.

In the case of premiership candidates, Gobzems will have a party to the Ministerial Ministries of the Ministry of Foreign Affairs, as part of the General Assembly of the Minorities Act.

Desmitaj tikšanās reizē Ministru prezidenta amata kandidāts, ministru amata kandidāti un valdību veidojošo partiju Saeimas deputāti parakstīs valdības deklarāciju.

Ziņots, ka Vējonis pēc tikšanās ar visiem 13. Saeimā ievēlētājiem politiskajiem spēkiem 26. novembrī nolēma uzticēt valdības veidošanu partijas "KPV LV" līderim Gobzemam.

Valsts prezident nule kā izvēlētajam valdības veidotājam Gobzemam, tāpat kā viņa priekšgājējam JKP līderim Bordānam, deva divas nedēļas, lai iezīmētu valdības aprises, panāktu Saeimas vairākuma atbalstu, kā arī iezīmētu iespējamo valdības sastāvu un prioritāri veicamos darbus.

Ja Gobzemam tas neizdosies līdz 10. decembrim (ieskaitot), tad Vējonis savu nomināciju atsauks un aicinās citu Ministru prezidenta kandidātu veidot valdību.

Valsts will be represented by the "KPV LV" premium administrator who has been nominally registered. Viņš sagaida no Gobzema aktīvas konsultācijas, lai vienotu partijas atbalstam savai kandidatūrai Ministru prezidenta amatam.

Vējonis norādīja, ka politiskās partijas nogaidot, nevis aktīvi konsultējoties par iespējamo atbalstu vienam Ministru prezidenta kandidātam, rada riskus mūsu valsts turpmākajai attīstībai un izaugsmei.

Valsts presidents sagaida no Gobzema aktīvas konsultācijas, lai vienotu partijas atbalstam savai kandidatūrai Ministru prezidenta amatam.

[ad_2]
Source link