Monday , November 29 2021

Photo: Aizvadīts pirmais boulinga labdarības maratons, lai atbalstītu dakteru Klaunu darbu[ad_1]

Pirmajā labdarības būtas būtībai "Dr.Klauns" tika saziedoti 731, 45 eiro. Noteikumi paredzēja, ka par katru nogāzto ķegli tiks ziedots viens eiro cents, lai turpmāk nodrošinātu dakteru Klaunu darbu Latvijas slimnīcās, tādejādi palīdzot mazajiem ātrāk atveseļoties un vairot prieku. Kopumā pasākumā piedalījās 92 komandas.

Gendarmerie 10 stundu ilgā bulinga maratona spēlēs iegūti 507,09 eiro, bet pārējo no citiem vakara einākumiem ziedojis atpūtas un izklaides centrs "bowlero".

"Bērniņa centra lielākā daļa apmeklētāju ir tieši ģimenes ar bērniem, un zināms, ka dzīvē ne viss ir tikai skaisti un saulaini, gadās arī skumjāki brīži, nonākot slimnīcā. labdarības boulinga maratonu veltījām, lai mazākie bag iedzīvotāji – Berni varētu slimnīcās dakteru Klaunu pavadībā veseļoties ar prieku. Esam gandarīti, ka Latvijas simtgadei par godu izdevās iesaistīt gandrīz 100 komandas. cilveku Liela atsaucība devusi teddy pārliecību, ka dakteru Klaunu darbam veltītus labdarības boulinga maratonus rīkosim Ari Nakotne. Esam pārliecināti – Musu labais piemērs, ka arī iespējami nestandarta ziedojumu vākšanas veidi, interaktīvi iesaistot publiku, ne tikai izmantojot ziedojuma tālruni, ziedojuma kastītes, mudinās aktīvāk labdarībā iesaistīties Ari citus uzņēmumus. priece, ka maratona dalībnieki Got Game labi ja boulingu, turklāt 601 reizi viņiem ar vienu sitienu izdevies nogāzt visus ķegļus, "vadot labdarības boulinga maratonu, teica atpūtas un izklaides centra" bowlero "mārketinga vadītāja Agnese Puriņa.

Ballinga maratonā piedalījās arī dakteru Klaunu komanda, tā ne tikai saņemot pārējo atbalstu, bet arī aktīvi iesaistoties boulinga spēlē.

"Atputas un izklaides centrs" Bowlero "ir labs piemērs, kā aizraujošā veiða Iespējams atbalstīt dakteru Klaunu ikdienas darbu ar bērniem slimnīcās. Sesu gadu laikā daudz esam skaidrojuši, kāds Tiesi ir dakteru Klaunu uzdevums un ka viņu darbs ir atkarīgs tikai now līdzcilvēku un uzņēmumu ziedojumiem Esam priecīgi, ka parādījusies pozitīva tendence – labdari sāk paši mūs uzmeklēt, lai palīdzētu, "stāsta biedrības" Dr.Klauns "vadītāja Marianna Milovska. Viens no viņas kolēģiem Kaspars Roznieks dalās pārdomās, ka redzams – Latvijas sabiedrība pamazām apzinās, cik liela nozīme ir katram šādam ziedojumam: "Tas viss, lai bērni slimnīcās justos labāk! Dažas reizes gadā sanāk uzspēlēt boulingu, tā kā šo spēli pazīstu. Nedaudz spēli sarežģīja fakts, ka vajadzēja gan saglabāt daktera Klauna tēlu, gan gūt sportiskos panākumus. Bet ceram uz labiem rezultātiem! "

Photo: Aizvadīts pirmais boulinga labdarības maratons, lai atbalstītu dakteru Klaunu darbu
Photo: Publicity photos

Pirs spēlēm pasākuma vadītāja Agnese Puriņa training trainings profesionālu boulinga spēlētāju vadībā, uzzināt interesantus faktus par boulinga vēsturi a Latvijas profesionālo spēlētāju tagadējiem panākumiem, ko izmantoja vairākas sabiedrībā pazīstamu personību komandas. Álvio Gaile, Evita Berķe, šovmenis Edgars Torreto u.c., and others in the field of artificial gymnastics. Labdarības boulinga maratonam lielāko enerģiju deva 12 bundzinieku grupa Nila Īles vadībā, bija arī citi pārsteigumi.

"Ja vien ar iesaistīšanos varu kādam pārīdzēt labdarības jomā, tad to daru." Esmu dakteriem Klauniem pasniedzis improvizācijas mākslu, viņiem viss tik labi sanāk! iemaņas lietā Jo vairāk punktu, jo lielāks ziedojums, "pauž mūziķis Nauris Brikmanis.

Photo: Aizvadīts pirmais boulinga labdarības maratons, lai atbalstītu dakteru Klaunu darbu
Photo: Publicity photos

"Dakteri Klauni slimnīcās noteikti ir ļoti gaidīti, jo bērniem ne tikai sāp, ir slikta pašsajūta, bet ir arī garlaicīgi. Tikko, kad Latvijā parādījās boulinga zāles, tad gājām spēlēt ar draugiem, bet nu nebiju sen spēlējusi. Þjón að því að því að því að því að því að það. The pavadīt laiku, "atzīst TV personība Dagmāra Legante.

Þjónusta koma því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að það. jau vairākus gadus ir pieejami arī Latvijas bērniem. "

Dalíbnieki labdarības boulinga maratonā ne vien uzkrāja ziedojumu biedrībai "Dr. Klauns", bet cīnījās arī par atpūtas un izklaides centra "Bowlero", Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Rīgas Motormuzeja u.c. atbalstītāju sarūpētajām balvām.

Vēl šajā dienā pie atpūtas un izklaides centra "Bowlero" atradās Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobus, kurā, projekta "Mums ir viena asinsrite" ietvaros, ikvienam labdarības maratona dalībniekam bija iespēja ziedot asinis.

Biedrība "Dr. Klauns" Ka sabiedriska labdarības organizācija darbojas Kops 2012. gada, un tās pārstāvji – 35 profesionāli MEDICINAS Klovn – katru dienu Dodas uz Bernu Klīniskās Universitates slimnīcu un Citam slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, room tie uzturas slimnīcā.

[ad_2]
Source link