Saturday , May 28 2022

Maksims Galkins permanently adds comments from šķiršanos no Pugačovas[ad_1]

Alla un Maksims kopā ir jau 17 gadu, un ne reizi vien kaimiņzemes medijos baumots par pāra šķiršanos. Arī interneta komentāros nebeidz vien norādīt uz abu vecuma atšķirībām. Nu galkins "YouTube" raidījumā "Gazlive" itin atklāti pastāstījis par ģimenes dzīvi un jūtām pret Allu.

Vecuma starpību Maksims, piemēram, nemaz nejūtot, jo dvēselē Pugačova esot tikpat jauna, cik viņš.

"Man ir vienalga, cik Allai gadu. Es tak viņu nemīlu vecuma dēļ, bet mīlu tādu, kāda viņa ir," sacījis populārais humorists. "Mums kopā ir labi." Starp mums ir jūsu viss, kas viens brīnišķīgs strp diviem mīlošiem cilvēkiem var būt, un bērni mums arī ir tāpēc, ka mēs viens otru mīlam. "

"Lid 25 people have been killed by the people," says Galkins. "Un tās visas bija manas vienaudzes." Bet, kad satiku Allu, kaut kas ar mani notika, Viņa pat sevi bieži vien sauc ar jauno, bet mani par pēcēšanaāru vai vecīti. "

Galkins arī saka – viņš cer, ka ar Pugačovu kopā nodzīvos visu savu dzīvi. Því að því að því að því að því að því, því að því að því að því,

Runājot par krīzi laulībā, ko Krievijas mediji vētī jau kopš vasaras, Galkins attraucis, ka nekādu tādu kašķu, kas varētu novest pie šķiršanās, viņu attiecībās neesot.

Það er það er það er það það, því að það það, því að því að því að því að því að það. smej humorists and parodiju meistars.

Citi šobrīd gone

[ad_2]
Source link