Saturday , May 28 2022

Fredis metas aizstāvēt Eviju Vēberi; atbalstu mūziķei pauž arī Jana Duļevska – Slavenības – Izklaide[ad_1]

"Beidzot arī es neizturēju Gribēju pateikt, ka ļoti labi un cerīgi iesākās Latvijas jaunā muzikālā simtgade – ar koncertu" Mīlestības vārdā 18+ ". štampi. Bet vēl šis koncerts ieies vēsturē kā koncerts, kurā Evija Vēbere dziedāja "Svētku dienu".

Ir sacēlusies vesela negaisa vētra pret jaunās dziedātājas interpretāciju un viņu pašu. There are many reasons why linguistic interpretation – emaciation, and so on. izfunktierēta.

Noklausījos arī Evijas debijas albumu "Sirdsbūt". Ļoti jauks debijas albums. [..]

Dīvaini, bet esmu priecīgs, ka man nav 18 un nav jāsāk cīņa simtgadīgās Latvijas nežēlīgajā šovbiznesā, jo sabiedrības "maizi un izpriecas" gribošā daļa ir iestigusi tādā politkorektā, pašapmierinātā konservatīvismā, ka to saraudina un padara neizsakāmi skumju jebkura atkāpe no pierastā. Vēl vairāk – tai ir kauns citu vietā! Uz dīvāna, pie TV, savās mājās, bet kauns.

Mūsdienu uztveres stagnācijas laikā nevarētu rasties ne Zvaigznīšu brīdis, ne BēBē Brokastis, ne Labvēlīgais tips. Noknābātu un nokomentētu līdz radošajai nāvītei. Tagad visam jābūt glītam, korektam un, galvenais – saprotamam.

Bet turpināšu par Eviju Vēberi. Viņu komentējot, bieži teksti sākas šādi: Man tiešām nekas nav pret eksperimentiem un savādāku skatījumu, bet nu šitā…! Experience your daily life, enjoying a relaxing and enjoyable holiday. Tādiem maziņiem, atpazīstamiem, pat nedaudz pūkainiem ir jābūt eksperimentiņiem.

Kā es mīlu to laiku, kad Rietumu mūzikā katru nedēļu parādījās pa kādai Evija Vēberei! From Tomam Veitsam. Vai The Velvet Underground. Nebija laika stagnēt. Nebija vairāk spēka sašust par neprofesionālo un kaitinošo izpildījumu. Un tā, sākot ar Elvisu. Nepārtraukti kaut kādi eksperimenti un savādi skatījumi. Captain Beefheart, Screamin 'Jay Hawkins, Janet Joplin, Frank Zappa, Alice Cooper, The Doors, 60-year-old psihedēlija visa. Unbeaten by Sid Vicious no Sex Pistols Nozaimo konservatīvās popkultūras sakrālo dziesmu My Way.

Kas attiecas uz dziesmu "Svētku diena", tad tā nav nekāda Katalonijas vai Maķedonijas himna, tā ir joprojām dzīva dziesma, kurai ik pa brīdim jāļauj svaigi uzelpot. Evija tikai mazliet editēja šo bildi, pieliekot asāku kontrastu, augstāku krāsu piesātinājumu. Tā viņa to redz, 2018. gadā dzīvojot.

Bet jūs žemės įsakė žemės įsakė žemės. Tas "mazgadīgās skuķes" faktors. Bet visas aizrautīgās mazgadīgās skuķes pārvēršas par lielām dusmīgām tantēm, kurām žēl, ka vairs nav mazgadīgas skuķes, kā arī to nodokļu maksātāju iztērēto naudu.

Un, protams, tam visam līdzi nāk nepamatots naids no zemā starta, snobiska newjūtība un elementāra nepieklājība. Ir laiks ieiet nākamajā simtgadē ar jauneklīgu aizrautību un bezbailīgu jaunradi, patiesa radošuma karogam plīvojot! "Plašus atbalsta vārdus Vēberei veltīja Fredis.

Ar ierakstu dalījās arī TV personība Jana Duļevska, kura norādīja, ka "pievienojas katram Andra Freidenfelda rakstītajam vārdam".

"Jābeidz" plosīt "to skaisto meiteni! Lai izdodas Evijai un visiem pārējiem! Lai miers Latvijā, un cilvēkiem labs prāts!" rakstīja Duļevska.

Tādu atbalstu Freda teiktajam gan neizteica mūziķis Aigars Grāvers, kurš bilda, ka Vēberes priekšnesumā nav bijis "eksperimenta, bet gan nevarēšanas pazīmes".

Það er því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að því að það. Þú það er það er það, því, því að það, því að því að því, því að því að því að því að því, Bíži gadās Arī CURE i žiūrės, ka koncertā nomētāja aug augļiem utt. komentārā rakstīja Grāvers.

Kā zināms, koncertā "Mīlestības vārdā. 18+ "Vēbere izpildīja dziesmu" Svētku diena ", kas klausītājiem vislabāk atmiņā palikusi talantīgās Olgas Rajeckas izpildījumā.

Photo Gallery: Concerts "Mīlestības vārdā. 18+"

[ad_2]
Source link