Tuesday , January 18 2022

Būvuzņēmējam uz Salu tilta uzdots sakārtot satiksmi – Jaunumi – Auto[ad_1]

Kā aģentūrai LETA pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola, pilnsabiedrības "ACB un Tilts" vadība informējusi, ka objektu regulāri apseko "Latvijas Valsts ceļu" eksperti un līdz šim neesot saņemts neviens brīdinājums par neatbilstošu satiksmes organizāciju, jo viss notiekot atbilstoši saskaņotajām shēmām.

"Kā iemeslu negadījumam būvnieki minēja sliktos laikapstākļus, jo atstarojošās līnijas, iespējams, ir padilušas un drūmā laikā tas esot grūtāk pamanāmas," skaidroja Ahuna-ozola.

Vienlaikus viņa norādīja, ka departaments atkārtoti aicina iedzīvotājus ņemt vērā būvobjektā noteiktos ātruma ierobežojumus un tos ievērot. Liela daļa autovadītāju pārsniedzot atļauto ātrumu, tādēļ savlaicīgi nepamana joslu izmaiņas un nevar droši pārkārtoties.

Sanāksmes rezultātā abas puses vienojās, ka būvnieki uzstādīs papildus vadstatņus, papildus informatīvās zīmes par joslu sadalījumu, kā arī, tiklīdz iestāsies atbilstoši laikapstākļi – atjaunos un pagarinās dzeltenās līnijas, kas apzīmē braucamās joslas būvdarbu teritorijā.

Būvnieki uzlabojumus apņēmušies veikt jau šonakt un rīt departamenta pārstāvji dosies teritoriju apsekot.

Kā ziņots, šodien pulksten 7.05 Valsts policija saņēma izsaukumu uz uz Salu tiltu, kur vieglā automašīna "Renault" bija uzbraukusi virsū šķērslim un iegāzusies būvbedrē. Notikumā cieta viens cilvēks.

Salu tilta atjaunošanu veic pilnsabiedrība "ACB un Tilts" kopsummā par 19.6 miljoniem eiro. 85% no attiecināmajām projekta izmaksām tiek segti no Kohēzijas fonda līdzekļiem.

[ad_2]
Source link