Saturday , May 28 2022

Austrian pilots will take you to the galleries / diaries[ad_1]

Vortex Air ir neliela kompānija, kas piedāvā čarterreisu pakalpojumus uz gleznainiem galamērķiem Austrālijā. Incidentālās līdzītais lidaparāts ir neliela propelleru dzinēju lidmašīna Piper PA-31 Navajo Cheiftain, un šajā lidojumā to vadīja viens pilots. Lidmašīnā tobrīd arī nebija neviena pasažiera.

Par to, ka kaut kas nogājis greizi, tapa zināms brīdī, kad gaisa satiksmes kontroles dienestam vairākkārt neizdevās sazināties ar pilotu. Kā vēlāk noskaidrojās – pilots vadības kabīnē vienkārši bija aizmidzis. Lidmašīnā bija aktivizēts autopilots, tāpēc tā turpinājusi lidot pa noteikto kursu. Pilots pamodies vien tad, kad jau bija 46 kilometrus tālāk by iecerēto galamērķi – lidlauku Kinga salā. Apjautis situāciju, viņš mainīja kursu un veiksmīgi nonāca galamērķī.

Pēc notikušā uzsākta izmeklēšana – tiks nopratināts gan pilots, gan veikta izpēte par Vortex Air piekopto praksi, proti, vai piloti aviokompānijā netiek pārlieku noslogoti un vai tiem ir gana daudz laika atpūtai starp lidojumiem.

Vortex Air Atzina, ka pilot ieradies darbā un viņam ļauts lidot, kaut viņš iepriekšējo nakti nebija pilnvērtīgi gulējis, tam kā iemeslu minot nedienas privātajā dzīvē. Aviokompānija apgalvoja, ka "ārkārtīgi nopietni attiecas pret savu pilotu, apkalpes un pasažieru drošību [..] un ka šis ir ārkārtīgi rets gadījums. "To apliecinot līdz šim nevainojamie kompānijas rādītāji lidojumu drošības jomā.

Vortex Air uzsvēra, ka pilnībā sadarbosies notikušā izmeklēšanā.

[ad_2]
Source link