Monday , October 25 2021

Slavný klub padá dnu. Porážky přibývají, fanoušci válčí s vedením[ad_1]

Josef Vostárek, ČTK

Během utkání se tak v siozech objevily transparenty, z kterých šlo jasně vyčíst, že fanoušci nesouhlasí s kroky vedení klubu. Červený autobus s nápisem The author and the author of the text: "Do you want to be lucky!" mluvil za všechno. Na choreu je také nápis: "Chceme ještě Chanci." Právě druhá nejvyšší soutěž nese název Chance liga …

After performing the transparent steps: "Play – Fandíme. Nehrajete – Nefandíme." Část nespokjených fanoušků také během utkání opustila svá místa v hledišti.

The Pardubic hired managers will be released from the tribunal.

Josef Vostárek

"Všiml jsem si, že tam bylo ticho, ale to je věc fanoušků, jejich názor. My is musíme substředit na to, co děláme na ledě, abychom se zlepšili," konstatoval po zápase pardubický brankář Milan Klouček s tím, že hráči se snažili protesty spíše nevnímat. "In the case of a new one, you will be able to do all the work you need.

The only one who has the right to vote, has nothing to do with it. Dynamo prográlo pošesté v řadě, v tabulce má za sebou už jen Chomutov, kterému v pátek podlehlo 1: 6. Hrozba baráže je velice reálná. "Come on, go to the next door, get ready to go for a walk." Makak jak na tréninku, tak v zápasech, ale bohužel to zase nevyšlo, "řekl Klouček.

V zápase se Zlínem nevyšla Pardubicím první třetina. Berani v ní získali klíčové dvoubrankové vedení, které do konce zápasu nepustili. "If you do not know if it's 12 minutes, then you have to go to the next door to get to the gates. "hodnotil Klouček.

There is only one pardubic branche in the field of gymnastics in 45 minutes, which will be a prerequisite to Michal Popelka. "There are only a few people in the world who have just been alone or have a seasonal season, but they will not be able to play in the game for 1: 2, but they will not be able to go to this place," said Dodou Klouček .

[ad_2]
Source link