Thursday , January 27 2022

PHOTOGRAPHS: Petra Janů se změnila skoro k nepoznání! Fanoušky vyděsila, myslí si, že je nemocná – Prásk.tv[ad_1]

Petra Janů patřila k ženám, jichž se drastické proměny vlivem neúprosného stárnutí netýkají. Svůj půvab si dokázala zachovat i po šedesátce, proto nejspíš o to větší šok pro všechny byl, když ji fanoušci viděli letos na podzim. Because of the fact that you have a patrons, you have to do with a smile.

Zpěvačka vypadá v obličeji kulatější, než obvykle. If you have any questions, please do not hesitate to contact us if you have any questions or suggestions regarding this subject. If you have any questions, please do not hesitate to contact us if you have any questions or suggestions on our site. I have to go for a long weekend.

Za Petřiným automatic obličejem noi vážného, ​​soze přibrala nějaké to kilo. "Ani jedno, ani druhé! Akorát jsem celé léto, které atlo letos obzvlášť dlouhé a teplé, trávila s přáteli na chalupě. Denně se grilovalo, popíjelo, prostě jsme hodovali, a to se na mě podepsalo per kilogramy navíc. Rozhodně nojsem nemocná, "prozradila deníku Aha! Janů, která už se ale přebytečných kil postupně zbavuje, a tak už snad brzy bude zase stejně svěží a krásná, jak ji všichni znali doteď.

"It's a junk meal, it's a toddler to do something and give it to you! Navíc mám spoustu koncertů, daže jsem pořád v poklusu. Musím te vydržet do Vánoc, abych se zase mohla normálně najíst. Ale ne moc, protože na Nový rok odlétám s kamarádkami na Maledivy, "pochlubila se vždy veselá zpěvačka.

[ad_2]
Source link