Thursday , January 20 2022

Mike Shinoda from Linkin Park is a very successful project[ad_1]


Mike Shinoda nahrál album Post Traumatic jako reakci na úmrtí jeho kolegy a kamaráda z Kapelin Linkin Park Chestera Benningtona, jenž minulý rok v červenci spáchal sebevraždu. "Není to pádu do smutku a temnoty, ale o cestě z nich ven," Mike Shinoda přiblížuje velmi osobní a niternou nahrávku, která byla pro hudebníka jistou formou artéře.

Now that Mike Shinoda is rushed forward in concert, he has a lot of fun. Fanoušci se ho dočkají 19. března ve Foru Karlín. A těšit se mohou na strhující atmosféru plnou silných emocí i náutžlivé energie. "There is no racial motivation that has left the deceptive and stubborn way, knowing that you have the power to do so," řek talentovaný hudebník in rozhovoru for the British The Guardian. Kromě nových nahrávek lze očekávat rovněž písně z repertoáru Linkin Park a hiphopového projektu Fort Minor.

Není to go to the hudba, v čem Mike Shinoda vyniká. The Rovněž talentovaným výtvarníkem, gradiva prestižní Art Center College of Design in Pasadeně v California. Je tedy nejen zpěvákem, ale rovněž grafickým designem, vizuálním umělcem, filmovým režisérem a skladatelem, producentem a multiinstrumentalistou.

Vstupenky or jeho pražský koncert jdou do prodeje 30. listopadu in 10 hodin.

Photo by Frank Maddock

|
Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

[ad_2]
Source link