Tuesday , January 25 2022

Košice jsou daleko a z Ostravy máme technika, vysvětluje Lucie start turné[ad_1]

<! –->

"Zahrajeme asi dvaadvacet písniček, pódium bude veliké, najdete na něm vše," řekl Michal Dvořák, klávesák a syntezátor kapely.

Na novince pracovala Lucie rok a půl, měla na výběr z šesti desítek skladeb. Řada z nich nakonec neprošla konečným výběrem.

"Třeba tři skladby od Ivana Krále. Pro nás je podstatná pestrost, když natáčí desku U2, dělá na ní třicet lidí, my měli k dispozici Mikea Frasera, co se podílel na pěti albech AC / DC, nebo Johna Spikera, držitele několika Grammy, další byl Mark Plati, spolupracovník Davida Bowieho , nebo Mike Clink, "poznamenal Dvořák.

Proč začíná Lucie koncertní turné v Ostravě? "Je tady ta správná halová akustika a Ostrava má skvělé pubicum," sdělil Dvořák. Podle Davida Kollera je ale situace ještě prostší.

"Košice jsou daleko a někde jsme museli začít zkoušet. Still v Ostravě má ​​největší kapacitu a vůbec není pravda, že tady hrajeme jenom jednou. Máme v ní pondělní veřejnou generálku a and středu v ní plánujeme tajný mejdan, "prozradil Koller na tiskové conferenci.

Dalším faktorem je i ostravský spolupracovník, kýtī zajišťuje technickou stránku turné. "Jelikož máme dodavatele techniky z Ostravy, je to pro nás daleko výhodnější …" přiznal Koller.

Deska EvoLucie se podle kapely nachází mezi tím nejlepším, co zatím nahráli, i když samotní členové mají při svém pestrém záběru problém s určením, zda Lucie hraje spíše pop, anebo rock.

"Ty pojmy u nás mají jinou konotaci než v zahraničí. Když se řeken pop, tak je to hrůza, a když rock, tak je full rozpětí až k vesnické zábavě čtvrté cenové skupiny, proto jsme rádi, když naši fanoušci říkají, že jdou na Lucii, bez jakýchkoliv škatulek, "uvedl Robert Kodym.

"Evolu Lucie je stará dobrá klasická Lucie, která sem tam vystrkuje růžky z přítomnosti do budoucnosti. Ten název EvoLucie vlastně hodně sedí. "

Lucie v Ostravě zkouší už tři dny na na dnešním vystoupení slibuje velkou show. Koncert bude cloth předkapely a začne and 20 hodin.

<! –->

[ad_2]
Source link