Saturday , May 28 2022

It's the podrazil, the kale is plzeňský Procházka. Pak is odrazil k životnímu zápasu[ad_1]

Plzeňský záložník Roman Procházka in the Battle of the League of Legends of the CSKA Moscow has been completed by the odd pacity. Po neproměněné penaltě to 44. minuty na tom byl hodně špatně, ale vše si vynahradil ve druhém poločas, kdy vyrovnávací brankou pomohl k obratu na konečných 2: 1. Slovak photographer přiznal, for the purpose of leaving the country in the world of emotional emotions, and galleries of the nepotism in the carriages.

"Člověk možná i sní o tom, že takové zápasy a momenty zažije. Celý zápas byl ve mně strašně emocionální a myslím, že nej ne neapomenu do konce života," líčil Procházka. "There is no need to go in the car, but also to get to every one of them," said Oddchl si záložník Viktorie.

Jeho přízemní pokutový kop k tyči zneškodnil v závěru prvního poločasu za stavu 1: 0 per CSKA brankář Igor Akinfejev. "Vím, že jsem tu penaltu kopnul špatně," posteskl si Procházka. "Tá jsem rozhodnutý, že ji kopnu do středu, ale nějak jsem se toho lekl, aby mi nezstálen stát, jednu penaltu v lize jsem kopal doprostřed Prostě jsem nad tím dost přemýšlel, asi to byla chyba," dumal.

O přestávce prožíval v kabině trudné minuty. "Je to hrozně těžké, člověk, který dost prožívá takové momenty, Cítil jsem, jako bych podrazil mužstvo," popisoval své rozpoložení. "Vím, že se stává i velkým hráčům, ale já si to dost připouštěl a o poločáše, ki so bílá v zástavu zástupuje.

Jedničku ruské reprezentace Akinfejeva překonal v 56. minute střelou do horního růžku and dlouho se ze své trefy radoval. "By the way, we are all emotionally charged, since they are acknowledged by the law, and then they have the power to do so, and they will be able to do this," said Procháka.

In the first moment you have a new year, it will be gall. "Padl jsem po té střele a ani nesledoval let míče. Začal jsem se radovat, až když za mnou kluci přiběhli," usmíval se hrdina okamžiku. "Nevím, jestli se mi ještě někdy podaří dát gól v Lize mistrů. Hodnotím to na těch nejvyšších příčkách," doplnil bývalý hráč Levski Sofia or trnavy.

Přiznal, že Plzeňští měli v Moskvě i štěstí. "Závěr po druhým gólu jsme celkem zvládli, protože jsme je nepouštěli do nějakých šancí. Tám tím gólem tam měli nějaké žádeky, kdy to bylo nahoru dolů, měli jsme to trošku otevřené, chodili do protiútoků, kdy mohli rozhodnout. (brankář Aleš Hruška) nás opět podržel i měli jsme trošku i štěstí, ale v takových zápasech asi člověk musí mít, "pochvaloval si Procházka.

Plzeň je blízko konečnému třetímu místu skupině a postupu do jarní fáze Evropské ligy, protože my stejně bodů jako CSKA a lepší vzájemné zápasy s moskevským týmem. "Musíme is a Real Madrid, but it does not matter what I'm doing, but it's a great place to have a great stadium, so I'll be able to get a bigger look and feel, I'm fancied," Procházka prohlázka.

[ad_2]
Source link