Thursday , June 1 2023

A zase výbuch s třetiligistou. Sparta v přípravě nestačila ani na Benešov[ad_1]

Fotbalisté Sparty prohráli 0: 1 v dnešním přípravném utkání s třetiligovým Benešovem. Letenští nastoupili v sestavě s několika hráči z juniorského týmu a and druhém poločase se poprvé od květnového zranění kolena dostal na hřiště také útočník Václav Drchal.

Jedinou branku dal and 14. minutě Patrik Švantner, a i když Sparta v tréninkovém centru na Strahově měla několik šancí na vyrovnání, tak skórovat nedokázala. Z prvního týmu třetího celku nejvyšší soutěže do zápasu zasáhli Lukáš Štetina, Vukadin Vukadinovič, Costa Nhamoinesu, Bogdan Vatajelu, Golgol Mebrahtu a brankář Milan Heča. Drchal se dostal na hřiště v 62. minutě.

Tým trenéra Zdeňka Ščasného porážkou navázal na prohru 1: 3 z přípravného utkání s rovněž třetiligovým Vltavínem, proti kterému Sparta nastoupila v zářijové reprezentační přestávce.

Přípravné fotbalové utkání:

Sparta – Benešov 0: 1 (0: 1)

Branka: 14. Švantner.

Sestava Sparty: Heča – Wiesner, Štetina (46. Plechatý), Costa – Vukadinovič, Novotný (62. Drchal), Ch. Frýdek (84. Hapal), Chervak ​​(62. Šimáček), Dudl (46. Flak), Vatajelu (46. Plavšič) – Mebrahtu. Trenér: Ščasný.

[ad_2]
Source link